Excel ile Sokağa Çıkma Yasağı Takibi

Excel ile Sokağa Çıkma Yasağı Takibi isimli dosya, yeni alınan sokağa çıkma yasağı kapsamındaki kararlara göre hazırlanmış bir örnektir.

Korona virüs kapsamında ülkemizde uygulamaya konulacak olan sokağa çıkma kapsamında esprili içerikler oluşturuldu. Biz de bu kapsamda uzmanlık alanımız ile aynı trende uyalım dedik. Tabi bizden önce özellikle sosyal medyada paylaşılan görseller oldu ama dosyamız tam olarak işlevsel bir örnek olması açısından hepsinden farklıdır.

Excel ile Sokağa Çıkma Yasağı Takibi

Öncelikle üstteki gibi bir veritabanı oluşturduk ve kriterlerimizi buraya yazdık. (Algoritmayı biz de anlamamış olabiliriz crying )

Bu tabloya göre ikinci bir sayfada ise durumunuzu takip edebileceksiniz.

İkinci sayfada;

  • Gün,
  • Saat,
  • Hafta içi / Hafta sonu
  • Çalışıp çalışmama,
  • Yaş seçimi
şeklindeki 4 seçenek ile durum takibi yapılabilir. Bazı örnek görüntüler aşağıdaki gibidir:

image-20201119002749-2.png

image-20201119002759-3.png

image-20201119002810-4.png

image-20201119002817-5.png

image-20201119002824-6.png

image-20201119002831-7.png

Biz dosyamızı gündeme göre belirledik lakin, sitemizin öncelikli amacı olan Excel öğretmeye katkı sunacak özelliklerle de donattık. Aşağıdaki Excel özelliklerini kullanarak hazırladığmız bu dosyayı incelemenizi tavsiye ederiz.

#evdekaltürkiyem heart

Excel ile Sokağa Çıkma Yasağı Takibi - Excel Özellikleri:

ELEMAN EĞER KAÇINCI KAYDIR Koşullu Biçimlendirme Veri Doğrulama Ad Tanımla ScrollBar
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Excel ile Sokağa Çıkma Yasağı Takibi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel ile Sokağa Çıkma Yasağı Takibi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

YARARLI KISAYOLLAR
Kaydet / Alternatif Shift F12
Satır Seçme Shift Space
Formül Ekle Shift F3
İşlev Ekle Penceresini Açma Shift F3
Bul Penceresini Açma Ctrl F

#BAŞV!(#REF!) Hatası

Formül ile geçersiz bir hücreye başvuru yapmaya çalıştığınızda karşılaşırsınız. Ya da formüllerin başvurduğu bir hücreyi, satırı, sütunu sildiğinizde diğer formüllü hücrede bu hata görüntülenir.

Bu hatayla karşılaştığınızda, tekrardan veri alınacak hücre ya da aralığa tekrar başvuru yapmanız gerekecektir. Daha detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...