Excel ile Facebook Video İndir

Excel ile Facebook Video İndir isimli dosyamızda, Facebook Videolarının toplu bir şekilde Excel ile indirilmesini sağlayan bir örnek yer almaktadır.

Excel ile Facebook Video İndir

Facebook Videoları İndirme

Facebook Videosu indirmek hemen herkesin uğraştığı bir husustur. Beğendiğiniz videoyu kendi profilinizde ya da sayfanızda paylaşmak için, o videoyu indirmeniz gerekir. İntertte oldukça popüler olan "facebook video indir" aramasını yaptığınızda, karşınıza riskli işlem statüsünde sayılabilecek binlerce adres çıkmaktadır. Kişisel bloğumda, Facebook Video İndir Programsız ve Ücretsiz başlıklı yazımda herhangi bir program ya da ücret ödemeden Facebook'tan nasıl video indirileceğini anlatmıştım. Şimdi ise işi bir adım ileri taşıyarak, site yöneticimiz @Feyzullah ile sadece videonun linkini bir Excel hücresine kopyalamak suretiyle video indirmeye olanak sağlayan dosyamızı hazırlamış bulunuyoruz.

Dosyanın nasıl işlediğini görmek için https://www.youtube.com/watch?v=-b-l_oBGs6Q linkini kullanabilirsiniz. Hazır ziyaret etmişken, YouTube kanalımıza da abone olursanız hiçte fena olmaz tabiki :)

Video'dan da izleyeceğiniz üzere, üst resimde görüldüğü gibi A sütununa videonun linkini kopyalamanız yeterli olacaktır. Sonrasında hazırladığımız Excel kodları, bilgisayarınızdaki Videolar klasörüne videoları otomatik olarak indirecektir. Burada bir sayı vs limiti bulunmamaktadır.

Dosyamızdaki makro kodları şifreli olup, asla paylaşılmayacaktır, lütfen "aaaa kodlar gizliymiş, neden kodlar gizli.. vs" minvalinde yorum ya da geri bildirim yapmayınız.

Kodları satın almak isteyen olursa, İletişim bölümünden yazabilir.
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Excel ile Facebook Video İndir isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel ile Facebook Video İndir isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 10-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
10   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Alttaki gibi bir tablonuz olduğunu varsayalım.

Örnek Tablo

Normal şartlarda B2:B7 aralığını kopyala deyip, C2 hücresine yapıştırdığımızda; B2:B8 aralığındaki verilerin aynısı C2:C8 aralığına yapıştırılır ve C4 hücresinde bulunan HAYIR değeri silinir. B2:B8 aralığında bulunan EVET değerlerini HAYIR değerini koruyarak yapıştırmak istersek;
Kopyala -> Özel Yapıştır seçeneklerinden -> Boş Olanları Atla seçeneğini işaretlememiş yeterli olacaktır.

Boş Olanlar Nasıl Atlanır?
Yükleniyor...