Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Excel ile Bıst 100 Endeksi Analizi

Excel ile BIST 100 Endeksi Analizi borsada piyasa değeri ve işlem hacmi bakımından en yüksek 100 hisse senedinin performansını ölçmeye yarar göstergedir. Bu özelliği ile Borsa İstanbul Pay Piyasası'nın da temel göstergesidir.

Excel ile BIST 100 Endeksi Analizi

Biz ise bu göstergeyi, gerek Excel özelliklerini öğretmek gerekse bu işi Excel üzerinden takip etmek isteyenler için bir dosya hazırladık. Üstte ekran görüntüsünü göreceğiniz dosyamızda, BIST100 isimli saydafa veriler yer almakta olup, o verilere göre Excel'in grafikleri ile gösterge oluşturulmuştur.

Bu tür çalışmalara meraklı Excel severler için oldukça faydalı ve öğretici bir dosyadır.

ExcelDepo üyelerinin yararlanması amacıyla eklenmiştir.

Excel ile Bıst 100 Endeksi Analizi - Excel Özellikleri:

MAK MİN KAYDIR AŞAĞIYUVARLA YUKARIYUVARLA ChartObjects Shape Chart Shapes Ad Tanımla ScrollBar

Etiketler

#Excel ile Bıst 100 Endeksi Analizi
Sayın ziyaretçi,

Excel ile Bıst 100 Endeksi Analizi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel ile Bıst 100 Endeksi Analizi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 5-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
5   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Yükleniyor...