Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Excel ile Araç Takip ve Kilometre Kontrol Etme

Excel ile Araç Takip ve Kilometre Kontrol Etme isimli bu örnek, Excel ile yapılmış ve araçların güzergah ve kilometre takiplerini yapacağınız faydalı bir dosyadır.

Dosyada basit Excel makrolarının yanı sıra, Dashboard niteliğinde grafikler ve Dilimleyici ile grafikleri özet hale getirme işlemleri de uygulanmıştır.

Excel ile Araç Takip ve Kilometre Kontrol Etme

Dilimleyici Görüntüsü

image-20200626000800-3.png

Grafik Görüntüleri

image-20200626000708-2.png

image-20200626000543-1.png

Faydalı olması temennisiyle.

Excel ile Araç Takip ve Kilometre Kontrol Etme - Excel Özellikleri:

ÇOKETOPLA Özet Tablo Tablo

Etiketler

#Excel ile Araç Takip ve Kilometre Kontrol Etme
Sayın ziyaretçi,

Excel ile Araç Takip ve Kilometre Kontrol Etme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel ile Araç Takip ve Kilometre Kontrol Etme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

bunu nasıl indirebiliim


https://www.exceldepo.com/Paketler kısmından paket almanız gerekir.

Alttaki kupon kodunu kullanarak 1 aylık bedava paket alabilirsiniz (Paket 2) Kupo kodunun son kullanma süresi 30 Haziran'dır.

Bilginize

Kupon Kodu
qFjH-UCca-QhBz-qGNO


Sayın Bahadır,

Bıkmadan usanmadan neredeyse her gün bizlere yararlı olmak için, çalışanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri dosyaları, sitemizde paylaşıyorsunuz. Tebrikler... Hemen indiriyorum.


Bu çalışmalardaki işin işlevlerinden ziyade, özellikle Excel kullanımını geliştirmeye çalışan bilgiler olması çok kıymetlidir.
Kullanılan formüller, kodlar, yöntemler, Excel meraklıları için bulunmaz nimettir aslında.

Elimizden geldiğince, en faydalı örnekleri eklemeye çalışıyoruz.
Tüm içeriklerimize yaptığınız yorumlar içinde biz size teşekkür ederiz.

Selamlar, saygılarBir veri aralığının en altındaki hücreye hızlıca gitmek için, Ctrl + Aşağı Ok tuşunu kullanmanız ya da fareyi aktif hücrenin alt çizgisine getirip (aşağıdaki görüntüdeki gibi) çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Yükleniyor...