Excel ile Araç Takip ve Kilometre Kontrol Etme

Feyzullah 26 Haziran 2020 VIP Dosya
Excel ile Araç Takip ve Kilometre Kontrol Etme isimli bu örnek, Excel ile yapılmış ve araçların güzergah ve kilometre takiplerini yapacağınız faydalı bir dosyadır.

Dosyada basit Excel makrolarının yanı sıra, Dashboard niteliğinde grafikler ve Dilimleyici ile grafikleri özet hale getirme işlemleri de uygulanmıştır.

Excel ile Araç Takip ve Kilometre Kontrol Etme

Dilimleyici Görüntüsü

image-20200626000800-3.png

Grafik Görüntüleri

image-20200626000708-2.png

image-20200626000543-1.png

Faydalı olması temennisiyle.
Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
ÇOKETOPLA - Özet Tablo - Tablo

bunu nasıl indirebiliim


https://www.exceldepo.com/Paketler kısmından paket almanız gerekir.

Alttaki kupon kodunu kullanarak 1 aylık bedava paket alabilirsiniz (Paket 2) Kupo kodunun son kullanma süresi 30 Haziran'dır.

Bilginize

Kupon Kodu
qFjH-UCca-QhBz-qGNO


Sayın Bahadır,

Bıkmadan usanmadan neredeyse her gün bizlere yararlı olmak için, çalışanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri dosyaları, sitemizde paylaşıyorsunuz. Tebrikler... Hemen indiriyorum.


Bu çalışmalardaki işin işlevlerinden ziyade, özellikle Excel kullanımını geliştirmeye çalışan bilgiler olması çok kıymetlidir.
Kullanılan formüller, kodlar, yöntemler, Excel meraklıları için bulunmaz nimettir aslında.

Elimizden geldiğince, en faydalı örnekleri eklemeye çalışıyoruz.
Tüm içeriklerimize yaptığınız yorumlar içinde biz size teşekkür ederiz.

Selamlar, saygılarHücrelerimize bir rakam yazdıktan sonra, bu rakamdan sonra gelecek rakamları aşağı ya da yana doğru otomatik çoğaltmak için, Doldurma Seçeneklerini kullanabiliriz.

Örneğin, herhangi bir hücreye 1 yazıp, fareyi hücrenin sağ alt köşesine getirip, sağ tık ile sağa ya da aşağı doğru sürükledikten sonra karşımıza çıkan menüden Doldurma Serisini seçmemiz halinde, diğer sayıların otomatik olarak arttırılarak yazıldığını göreceksiniz.

ipucu19
Yükleniyor...