Excel Formülleri ile Tarihi Yazıya Çevirme

Excel Formülleri ile Tarihi Yazıya Çevirme isimli dosyada, formüller ile bir tarih değerinin metne çevrilmesi örneklendirilmiştir.

Excel Formülleri ile Tarihi Yazıya Çevirme

Tarihi Metne Çevirme

Excel hücresinde yazılı olan tarihi yazı biçiminde yazdırmak ihtiyacınız olursa, örnek dosyamızdaki formüller işinizi görecektir.

Faydalanılması temennisiyle.

Excel Formülleri ile Tarihi Yazıya Çevirme - Excel Özellikleri:

GÜN METNEÇEVİR DÜŞEYARA YIL
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Excel Formülleri ile Tarihi Yazıya Çevirme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel Formülleri ile Tarihi Yazıya Çevirme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en sağdaki hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + › (Sağ Ok) tuşudur.

Fareyi kullanarak en sağdaki hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin.

Seçmiş olduğunuz hücrenin sağ sınır çizgisine çift tıklayın.

Bu şekilde, listenin en sağına hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.

Tekrar en sola dönmek isterseniz, Ctrl + ‹ (Sol Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin sol sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

ipucu18
Yükleniyor...