Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma

Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma isimli dosyada, veritabanındaki değerlerden formüller ile en fazla, az olanların bulunması örneklendirilmiştir.

Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma

En Çok ve En Az Olanlar

Üst resimde gördüğünüz liste, veriler isimi sayfada bulunan değerlerin en fazla ya en az değerlerinin X sayıda bulunması ile oluşturulmuştur. Dosyadaki formülleri kullanarak, bir sınavdan en yüksek puan almış X kişiyi, en düşük puan almış X kişiyi, işyerlerinde yapılan performans değerlendirmelerin sonuçlarını görmek gibi listeler hazırlayabilirsiniz.

Faydalanmanız temennisiyle.

Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma - Excel Özellikleri:

EĞER İNDİS BÜYÜK SATIR SATIRSAY KÜÇÜK
Sayın ziyaretçi,

Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir veri aralığında bulunan formülleri kolay bir şekilde değere çevirmenin kopyala / yapıştırdan daha kolay bir yolu olduğunu biliyor muydunuz?

Veri aralığınızı seçin ve seçimin kenarına sağ tıklayın, biraz sağa hareket ettirin, orijinal pozisyona geri dönün ve sağ tıklamayı bırakın.
Formülleri değerlere dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir menünün göründüğüne şahit olacaksınız.

Formülü hızlıca değere çevirme
Yükleniyor...