Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma

Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma isimli dosyada, veritabanındaki değerlerden formüller ile en fazla, az olanların bulunması örneklendirilmiştir.

Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma

En Çok ve En Az Olanlar

Üst resimde gördüğünüz liste, veriler isimi sayfada bulunan değerlerin en fazla ya en az değerlerinin X sayıda bulunması ile oluşturulmuştur. Dosyadaki formülleri kullanarak, bir sınavdan en yüksek puan almış X kişiyi, en düşük puan almış X kişiyi, işyerlerinde yapılan performans değerlendirmelerin sonuçlarını görmek gibi listeler hazırlayabilirsiniz.

Faydalanmanız temennisiyle.

Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma - Excel Özellikleri:

EĞER İNDİS BÜYÜK SATIR SATIRSAY KÜÇÜK
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Excel Formülleri ile Enler Listesi Oluşturma isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel sayfanızda yer alan 0 değerlerini gizlemek için, 0 değerlerinizin olduğu alanı seçip, sağ tıkladıktan sonra; Hücre Biçimlendir -> Sayı sekmesi -> İsteğe Uyarlanmış kısmına tıklayıp, Tür kısmına: 0;-0;;@ yazmanız yeterli olacaktır.
Yükleniyor...