Excel Formülleri ile Büyük Olanları Bulma

Excel Formülleri ile Büyük Olanları Bulma isimli dosyamız, bir kriterden büyük olanları farklı örnekler ve yöntemlerle bulmayı öğretmeyi amaçlar.

Excel Formülleri ile Büyük Olanları Bulma

Üstte göreceğiniz basit bir veri aralığında, gerek doğum tarihi gerekse değer bazlı olarak farklı farklı yöntemlerle bulma işlemlerini öğrenin.

Sonuçlara ait görüntüler aşağıdaki gibi olacaktır.

Excel Formülleri ile Büyük Olanları Bulma

Excel Formülleri ile Büyük Olanları Bulma

Dosyada, aşağıdaki özellikler listesinde yer alan Excel Formülleri kullanılmıştır.

Excel Formülleri ile Büyük Olanları Bulma - Excel Özellikleri:

TOPLAMA EĞERSAY EĞER EĞERHATA İNDİS KAÇINCI SATIR KÜÇÜK
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Excel Formülleri ile Büyük Olanları Bulma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel Formülleri ile Büyük Olanları Bulma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
YARARLI KISAYOLLAR
Kaydet / Alternatif Shift F12
Satır Seçme Shift Space
Formül Ekle Shift F3
İşlev Ekle Penceresini Açma Shift F3
Bul Penceresini Açma Ctrl F

#BAŞV!(#REF!) Hatası

Formül ile geçersiz bir hücreye başvuru yapmaya çalıştığınızda karşılaşırsınız. Ya da formüllerin başvurduğu bir hücreyi, satırı, sütunu sildiğinizde diğer formüllü hücrede bu hata görüntülenir.

Bu hatayla karşılaştığınızda, tekrardan veri alınacak hücre ya da aralığa tekrar başvuru yapmanız gerekecektir. Daha detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...