Excel Fiyat Listesi Değişimi

Excel Fiyat Listesi Değişimi isimli dosyamız ile, bir ürün listesinde belirli şartlar dahilinde fiyat değişikliği olan ürünlerin takibi sağlanır.

Bir ürün listeniz ve fiyatlarının olduğu bir Excel tablonuz olduğunu düşünün. Bu tabloda ürünlerinize piyasa hareketliliğini vs gibi pazarlama nedenlerine bağlı olarak, bir fiyat politikası formülize ettiniz.

Bu aşamadan sonra geriye, yapmış olduğunuz fiyat politikanızın hangi ürünlere yansıdığını bulmak kalıyor. Dosyamızdaki formül ile değişimin yaşandığı ürünlerin olduğu satıra otomatik bir işaret koydurabilirsiniz.

Excel Fiyat Listesi Değişimi

Benzer türde ihtiyacı olabilecekler için basit ama faydalı bir formül örneğidir. Faydanılması temennisiyle.
Sayın ziyaretçi,

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN İNDİR ( 1   )
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
#Excel Fiyat Listesi Değişimi
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel hücresine yazdığınız bir tarihin, hangi güne denk geldiğini öğrenmek için, METÇEÇEVİR formülünü kullanabilirsiniz.
11.05.2020 tarihinin yazılı olduğu A1 hücresinde, bu tarihe ait günü ööğrenmek için B1 hücresine =METNEÇEVİR(A1;"GGGG") yazmanız yeterli olacaktır.
Yükleniyor...