Excel Fiyat Listesi Değişimi

Excel Fiyat Listesi Değişimi isimli dosyamız ile, bir ürün listesinde belirli şartlar dahilinde fiyat değişikliği olan ürünlerin takibi sağlanır.

Bir ürün listeniz ve fiyatlarının olduğu bir Excel tablonuz olduğunu düşünün. Bu tabloda ürünlerinize piyasa hareketliliğini vs gibi pazarlama nedenlerine bağlı olarak, bir fiyat politikası formülize ettiniz.

Bu aşamadan sonra geriye, yapmış olduğunuz fiyat politikanızın hangi ürünlere yansıdığını bulmak kalıyor. Dosyamızdaki formül ile değişimin yaşandığı ürünlerin olduğu satıra otomatik bir işaret koydurabilirsiniz.

Excel Fiyat Listesi Değişimi

Benzer türde ihtiyacı olabilecekler için basit ama faydalı bir formül örneğidir. Faydanılması temennisiyle.

Excel Fiyat Listesi Değişimi - Excel Özellikleri:

EĞER YADA
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Excel Fiyat Listesi Değişimi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel Fiyat Listesi Değişimi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en sağdaki hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + › (Sağ Ok) tuşudur.

Fareyi kullanarak en sağdaki hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin.

Seçmiş olduğunuz hücrenin sağ sınır çizgisine çift tıklayın.

Bu şekilde, listenin en sağına hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.

Tekrar en sola dönmek isterseniz, Ctrl + ‹ (Sol Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin sol sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

ipucu18
Yükleniyor...