Excel En Çok Tekrar Eden Değer

Excel En Çok Tekrar Eden Değer isimli dosya, bir veri aralığındaki yazılı olan değerlerin içerisinde en çok tekrar edenin nasıl bulunacağını öğretmektedir.

Excel En Çok Tekrar Eden Değer

Excel En Çok Tekrar Eden Değer

Üst resimde gördüğünüz gibi B sütunumuzda tekrar eder nitelikte olan toplam 7036 adet sayı bulunmaktadır Bu sayılar içinden en çok tekrar edeni bulmak istersek, bunun en kolay yöntemi ENÇOK_OLAN formülünü kullanmak olacaktır. Resimde gördüğünüz 1 sonucu da, bu formül kullanarak elde edilmiştir.

Benzer türde ihtiyaçlarınız için, Ençok_Olan Formülü Örnekleri, En Çok Tekrar Eden Sayıları ve Adetlerini Bulma ve En Çok Tekrar Eden Metinleri Bulma isimli dosyalarımızı da incelemenizi öneririm.

Excel En Çok Tekrar Eden Değer - Excel Özellikleri:

ENÇOK_OLAN
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Excel En Çok Tekrar Eden Değer isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel En Çok Tekrar Eden Değer isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir çalışma kitabına farklı cihazlardan erişebilmek, çalışma kitabını başkalarıyla paylaşabilmek ve çalışma kitabı üzerinde işbirliği yapmak için çalışma kitabını OneDrive’a kaydedin.
Bunun için;
 1. Şerit Menü'den Dosya > Farklı Kaydet’i seçin.
  • İş veya okul için
   OneDrive - <Şirket adı> seçeneğini belirleyin.
  • Kişisel dosyalar için
   OneDrive - Bireysel’i seçin.
 2. Bir dosya adı girin ve Kaydet’i seçin.
Not: Hesabınızda oturum açmanız gerekebilir.
Yükleniyor...