Excel En Çok Tekrar Eden Değer

Excel En Çok Tekrar Eden Değer isimli dosya, bir veri aralığındaki yazılı olan değerlerin içerisinde en çok tekrar edenin nasıl bulunacağını öğretmektedir.

Excel En Çok Tekrar Eden Değer

Excel En Çok Tekrar Eden Değer

Üst resimde gördüğünüz gibi B sütunumuzda tekrar eder nitelikte olan toplam 7036 adet sayı bulunmaktadır Bu sayılar içinden en çok tekrar edeni bulmak istersek, bunun en kolay yöntemi ENÇOK_OLAN formülünü kullanmak olacaktır. Resimde gördüğünüz 1 sonucu da, bu formül kullanarak elde edilmiştir.

Benzer türde ihtiyaçlarınız için, Ençok_Olan Formülü Örnekleri, En Çok Tekrar Eden Sayıları ve Adetlerini Bulma ve En Çok Tekrar Eden Metinleri Bulma isimli dosyalarımızı da incelemenizi öneririm.

Excel En Çok Tekrar Eden Değer - Excel Özellikleri:

ENÇOK_OLAN

Etiketler

#Excel En Çok Tekrar Eden Değer
Sayın ziyaretçi,

Excel En Çok Tekrar Eden Değer isimli dosyayı Doğrulanmış Hesaba sahip ve E-Posta Bültenimize Abone olan ExcelDepo üyeleri ÜCRETSİZ olarak indirilebilirler.

Dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve hesabınızı doğrulamanız yeterli olacaktır.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir çalışma sayfasının hızlı bir şekilde kopyasını oluşturmak için:

  1. Klavyede Ctrl tuşuna basın.
  2. Ctrl tuşu basılıyken, çalışma kitabının altındaki sekme adına sol tıklayın, çalışma sayfasını çalışma alanına doğru sürükleyin (imleç ile birlikte bir dikdörtgenin artı işaretinin göründüğünü fark edersiniz).
  3. Düğmeyi bırakın.

sayfa-kopyalama

Not: Çalışma sayfasının kopyasının konumu, Ctrl tuşundan nereye gittiğinize bağlıdır. İmleci sürüklediğinizde küçük bir siyah ok (aşağı doğru işaret) olduğuna dikkat edin. Bu ok çalışma sayfasının kopyasının konumunu belirler.
Yükleniyor...