Excel'den Hızlı E-Posta Gönderme

Excel'den Hızlı E-Posta Gönderme isimli bu dosyada, Excel kullanarak hızlı bir şekilde nasıl e-posta gönderilebileceği öğretilmektedir.

Excel ile E-Posta gönderilmesi, her zaman ilgi çeken konuların başında gelmektedir. Şüphesiz en popüler mail programı olan Outlook'ta bir Microsoft Office ürünü olmasından ötürü, Excel ile kolayca entegre edilebilmektedir.

Biz de bu küçük dosyada, en yalın kodlar ile Excel üzerinden nasıl mail atabileceğinizi örneklendirdik.

image-20200625161024-1.png

image-20200625161031-2.png

Üstte ekran görüntülerini göreceğiniz üzere, Excel'de hazırladığınız bir metni, hızlı bir şekilde Outlook üzerinden e-posta gönderebilecek hale getirebilirsiniz.

Dosyayı indirenler, son iki satırdaki kodların başında yer alan tek tırnak işaretlerini kaldırmaları durumunda, bu gönderim otomatik olarak gerçekleşir.

Dilediğiniz şekilde geliştirebileceğiniz dosyamızın faydalı olmasını temenni ederim.

Excel'den Hızlı E-Posta Gönderme - Excel Özellikleri:

HyperLinks
Sayın ziyaretçi,

Excel'den Hızlı E-Posta Gönderme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel'den Hızlı E-Posta Gönderme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Güzel çalışma, teşekkür ederim.

Her gün yeni bir dosya eklenmesi, beni çok etkiliyor.


Eklenecek daha çok dosyamız var :) ama zaman kısıtlı.Filtre uyguladığınız alanlarda sıralama yapmak için:

Filtre uyguladıktan sonra, filtreyi uyguladığınız alanın yanındaki ok tuşuna basarak açılan menüden sıralama komutlalarını seçebilirsiniz.
Yükleniyor...