Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Excel'de Yaş Gruplandırma

Excel'de Yaş Gruplandırma isimli bu dosyamız ile, bir listede yer alan yaşları, kendinizin belirleyeceği kriterlere göre nasıl gruplandıracağınız öğretilir.

Excel'de Yaş Gruplandırma

Excel'de üstteki gibi bir basit listeniz var ve bu listeye aşağıdaki gibi kriterler doğrultusunda, bir sütun ilave ederek, yaşın hangi gruba girdiğini belirlemek istiyorsunuz.

image-20200624111849-2.png

Bunun için Excel'in ARA formülü işimizi kolayca görecektir. Bu formülü kullanarak oluşturulan çözüm aşağıdaki gibi olacaktır:

image-20200624112007-3.png

Faydalı olması temennisiyle.

Excel'de Yaş Gruplandırma - Excel Özellikleri:

ARA

Etiketler

#Excel'de Yaş Gruplandırma
Sayın ziyaretçi,

Excel'de Yaş Gruplandırma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel'de Yaş Gruplandırma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

teşekkürler, güzel bir çalışma

Sayın BAHADIR,

Yine güzel bir çalışma dosyası, teşekkürler.


Çalışma sayfalarının adlarının bulunduğu sekmelerden herhangi birinin ya da Shift Ctrl tuşlarına basmak suretiyle fare ile çoklu seçerek çoklu olacak şekilde seçtikten sonra, üzerine sağ tıklatıp, renklendirebilirsiniz.

image-20200617000401-1.png

Sonuç:

image-20200617000558-2.png
Yükleniyor...