Excel Aynı Verileri Listele

Excel Aynı Verileri Listele isimli bu dosya, bir veritabanından bulunan verilerden aynı olanları ADO yöntemi ile hızlı bir şekilde listeleme işlemini yapmaktadır.

Excel verileri

Üstteki bir alanının göründüğü binlerce satırlık verilerimiz var. Bu verilerin içinde herhangi bir kriterde olan aynı verileri başka bir sayfada listelemek istiyoruz. Veriler büyük olduğu için ve kriter kullanacağımız için ADO yöntemi en hızlı sonuç verdiği için tercih nedenidir. Bu dosyadaki kriterler şu şekildedir:
  • Ünite BNA Cash-In eşit olması
  • Adı sütunundaki benzerlerin 5 ten büyük olması
Bu kriterler ışığında kodları çalıştırdıktan sonra aldığımız ekran görüntüsünün bir kısmı aşağıdaki gibi olacaktır.

Excel Aynı Verileri Listele

Faydalı olması temennisiyle.

Excel Aynı Verileri Listele - Excel Özellikleri:

Kopyala ClearContents ADO
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Excel Aynı Verileri Listele isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel Aynı Verileri Listele isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel hücresine alt alta olacak şekilde veri yazdırmak isterseniz, bunun en kolay yöntemi Alt + Enter tuşların birlikte kullanmaktır.

Böylece bir hücrede kolayca alt alta veri yazabilirsiniz.

Alt + Enter
Yükleniyor...