Etkinlik Takvimi Yoğunluk Haritası

Etkinlik Takvimi Yoğunluk Haritası isimli dosyada, bir yılda yapılacak olan etkinliklerin yıl ve hafta bazlı olarak yoğunluk haritası şeklinde gösterilir.

Etkinlik Takvimi Yoğunluk Haritası

Etkinlik Yoğunluk Dağılımı

Üst resimde görüleceği üzere, tarih ve saat olarak yazılı olan tüm etklinlikler, bir sayfada formüller ile kaç tane olacak şekilde bir yoğunluk haritası olarak gösterilmektedir.

Etkinlik Takvimi Yoğunluk Haritası - Excel Özellikleri:

ÇOKEĞERSAY GÜN SAAT AY TOPLA HAFTANINGÜNÜ Ad Tanımla Tablo PrintArea
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Etkinlik Takvimi Yoğunluk Haritası isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi Yoğunluk Haritası isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...