Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

yöntem

 1. C

  Formül | 6 Farklı Yöntem ile Düşeyara formülü V1

  Excelin yerleşik işlevleri iç içe yan yan yana kullanılabilir. Hatta formüller ne kadar tek sonuç döndürüyor gibi görünse de formülleri dizi sonuç döndürecek şekilde kullanabiliriz. Yada yan yana getirerek kendisinin yapması gereken işlemden farklı bir sonuç elde edebiliriz. Bu dosyamızda altı...
 2. OrkmesB

  Üç Ayrı Yöntemle Ortalama Almak V1

  Farklı farklı alternatifleri olacak ortalama ihtiyaçlarına yol gösterecek basitlikte ve Üç Ayrı Yöntemle Ortalama Almak nasıl yapılır, bu örneğimizden öğrenin. Excel'de ortalama almak iş hayatında çok gerekli bir işlemdir. Bunun için başlangıç aşamasında aşağıdaki gibi bir tablomuz olduğunu...
 3. 5

  Geometri - Üçgenin Alanı V1

  A(Ax, Ay), B(Bx,By) ve C(Cx,Cy) şeklinde 3 köşesinin koordinatları verilen ABC Üçgeninin Alanının hesaplanmasındaki bazı yöntemler... H Sayfasında ise, alan hesaplamalarında kullanılan formüller ve hesaplamaları bulunmaktadır.
 4. OrkmesB

  İki Farklı Veri Doğrulama V1

  Bir sayfada formül ile oluşturulmuş ve İÇERİR mantığıyla VERİ DOĞRULAMA listesini filtreleyerek hedef daraltma imkanı, diğer sayfada ise OTOMATİK TAMAMLAMA gibi çalışan ve VERİ DOĞRULAMA gibi işlev görebilecek bir veri giriş tekniği. Konuyla ilgileneceklere fikir vereceğini düşünüyorum.
Üst