Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

tusi çifti

 1. 5

  Geometrik Animasyon - 24 v1

  Kare içerisinde alınan bir P Noktasının Geometrik Yeri ELIPS tir ( k = 0 ise yani Karenin Merkezinde ise ÇEMBER ) Kare Köşelerinin Geometrik Yeri ise DOĞRU dur. H sayfasında ilgili hesaplamalar bulunmaktadır.
 2. 5

  Geometrik Animasyon - 20 v1

  TUSI Çifti ile çemberlerin hareketine yönelik hazırlanmış grafiksel animasyon ektedir. H Sayfasında ise ilgili hesaplamalar bulunmaktadır.
 3. 5

  Geometrik Animasyon - 19 v1

  Herhangi bir üçgenin Çevrel Çemberi, dış bir çember içerisinde kaymadan yuvarlanmaktadır. (TUSI Çifti) Üçgenin ve köşelerinin hareketinin grafiksel animasyonla gösterimine yönelik hazırlanan dosya ektedir. H sayfasında ise ilgili hesaplamalar bulunmaktadır.
 4. 5

  Geometri - Hypotrochoid & TUSI v1

  Tanımlar HYPOTROCHOID a yarıçaplı bir çember (Sabit Çember) içerisinde b yarıçaplı diğer bir çember (Yuvarlanan Çember) kaymadan yuvarlanarak dönmektedir. Yuvarlanan çembere h mesafesinde alınan bir P noktasının yuvarlanma işlemi esnasındaki yörüngesi ( geometrik yeri) Hypotrochoid olarak...
Üst