Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

türkçe

 1. C

  Formül Karşılıkları V1

  Excelin yerleşik formüllerinin ingilizce, türkçe karşılığı bir arada görebilirsiniz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? Dosya içerisinde açıklama yapılmıştır.
 2. Feyzullah

  İngilizce - Türkçe Sözlük ve Yazım kılavuzu XD

  Excelde makro ile hazırlanmış İngilizce - Türkçe Sözlük ve Yazım kılavuzu program dosyasını indirip deneyin.
 3. C

  Formül | 9 Dilde Formül İsimleri V1

  Eğer yurt dışı iş gezileriniz oluyor ve exceli kullanmak durumunda kalıyor iseniz bu dosyayı her zaman yanınızda bulundurmanızda fayda var. Formüllerin dokuz dildeki isimlerini bu dosya ile devamlı yanınızda taşıyabilirsiniz.. Nasıl Çalışır/Kullanılır? Diller; TÜRKÇE, ENGLISH, FRANÇAIS...
 4. OrkmesB

  Türkçe - İngilizce Kelime Anlam ve Okunuşları V1

  3917 İngilizce kelimenin, Türkçe'de nasıl okunduğunu ve anlamını bulacağınız bir Excel dosyası. Dosyanın herhangi bir işlevi olmayıp, sadece bir nevi sözlük nitelikteliktedir. Kelime ezberlemek isteyenler için çok yararlı olacaktır.
 5. OrkmesB

  İngilizce - Türkçe Sözlük V1

  İngilizce kelimelerin Türkçe okunuşu ve anlamını yazan yararlı bir çalışma. ExcelDepo.Com üyelerinin yararına olması amacıyla paylaşmak istedim. Yararlı olması, beğenilip paylaşılmasını temenni ederim.
 6. OrkmesB

  Türkçe Yazım Kılavuzu V1

  TDK Yazım kılavuzundaki kelimeleri yazarak doğru kullanımını bulabilirsiniz. Yazdıkça listede süzme işlemi yapılır. İşinize yaraması temennisiyle...
 7. OrkmesB

  Kuran-ı Kerim Türkçe Meali V1

  Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim'in Diyanet tarafından yayınlanmış Türkçe meali. Bu dosya ile kolayca tüm surelerin Türkçe meailine erişebilirsiniz.
 8. OrkmesB

  Seçtiğiniz klasördeki isimleri Türkçe karakterlerden temizler V1

  Bu dosya ile, herhangi bir klasör üzerindeki dosyalarınızın adlarında yer alan Türkçe karakterleri değiştirebilirsiniz. Örneğin, Bahadır olarak kayıtlı bir klasörün ismi Bahadir olacaktır.
Üst