Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

sütun grafik

 1. 5

  Grafik - Yığılmış Sütun Grafik v1

  Excelde grafik tipleri içerisinde, Yığılmış Sütun Grafiği TEK Sütun olacak şekilde mevcuttur. Daha fazla sütun seçeneği mevcut değildir. Burada ise Yıllık bazda Kadın ve Erkek Çalışan Sayıları olmak üzere yan yana İKİ Sütun şeklinde Yığılmış Sütun Grafik örneği mevcuttur. H Sayfasında ise...
 2. 5

  Grafik - Düşey Bant v1

  Grafiklerde düşey bant kullanımına örnek olarak hazırlanmış grafik ektedir. Burada asıl seriler bar grafiği ile gösterilmeye çalışıldı. Düşey bantlar, sütun grafiği ile elde edilmiştir.
 3. 5

  Grafik - Waterfall tipi Grafik v1

  Waterfall tipi Grafik kullanımına örnek olması amacıyla hazırlanan grafik ektedir. H Sayfasında ise ilgili hesaplamalar bulunmaktadır.
 4. 5

  Grafik - Farklı Kalınlıklarda Sütunlar v1

  Farklı sütun genişliklerine sahip sütun grafik ile ilgili örnek dosya ektedir. Grafikte, sütunlar arsı boşluk bırakılmak istendiğinde, seriler arasına BOŞ seriler ilave edilerek 0 (sıfır) değerleri yazılıp grafik serisi olarak tanıtılmalıdır. H Sayfasında ise, grafik serilerinin...
Üst