Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

sayfa

 1. Admin

  Köprü Yöntemi ile Sayfa İsimlerini Listeleme V1

  Bu dosyada Köprü Yöntemi ile Sayfa İsimlerini Listeleme işleminin nasıl yapılacağı öğretilir. Yararlı olması temennisiyle.
 2. Admin

  Sayfa Üzerinde ListBox V1

  Bu dosyamızda Sayfa Üzerinde ListBox ekleme, özellikleri listeleme vs gibi özellikler öğretilir. Yararlı olması temennisiyle.
 3. Admin

  Excel Formülü ile Sayfa Adını ve Yolunu Bulma Sayfasız V1

  Excel'de çalıştığınız dosya adını ve dosyanın tam yolunu formül ile bulmanın nasıl yapılacağını öğrenmeniz için bir dosya hazırladık. Bu basit dosyamızla Excel Formülü ile Sayfa Adını ve Yolunu Bulma Sayfasız nasıl yapılır öğretilmektedir. Yararlı olması temennisiyle.
 4. Admin

  Excel Formülü ile Sayfa Adını Bulma V1

  Excel'de çalıştığınız sayfa adını formül ile bulmanın nasıl yapılacağını öğrenmeniz için bir dosya hazırladık. Bu basit dosyamızla Excel Formülü ile Sayfa Adını Bulma nasıl yapılır öğretilmektedir. Yararlı olması temennisiyle.
 5. Feyzullah

  Sütundaki İsimlerden Yeni Sayfa Oluşturma

  Feyzullah Kullanıcımız yeni bir dosya oluşturdu: Sütundaki İsimlerden Yeni Sayfa Oluşturma - Sütunda yazılan verilere göre yeni sayfa oluşturup ilgili verileri sayfaya aktarmak Sütundaki verilere göre yeni sayfa oluşturup, ilgili verileri süzerek oluşturulan sayfaya veri aktarma işlemi yapan...
 6. Feyzullah

  Sütundaki İsimlerden Yeni Sayfa Oluşturma XD

  Sütundaki verilere göre yeni sayfa oluşturup, ilgili verileri süzerek oluşturulan sayfaya veri aktarma işlemi yapan dosyamızı denemek için indirmelisiniz.
 7. C

  Formülle Sayfaları Köprüleme V1

  Excelde köprüleme yaparak sayfalar arasında gezintiyi hoş bir hale getirebilirsiniz. Yada özel bir tasarım ile sayfalarınızı mükemmel görünüme kavuşturabilirsiniz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? A hücresine formül uygulanmıştır.
 8. Feyzullah

  Excelde Sağ Tuş Menüsüne Sayfa Menüsü Eklemek XD

  Dosyanızda sağ tuşa özel sayfa menüsü eklemek istiyorsanız, ekli dosyayı indirip gerekli olan makro kodlarına bakabilirsiniz.
 9. Feyzullah

  Sayfaları Otomatik Sıralama XD

  Excelde dosyanızda sayfaları otomatik olarak isimlerine göre sıralamak için dosyamızı inceleyin.
 10. Feyzullah

  Userform ile Sayfa Ekle, Sil ve İsimlerini Değiştir XD

  Userform aracılığı ile sayfa ekleme silme ve isimlerini değiştirmek için dosyamızı inceleyin.
 11. C

  Listenizi Texbox'a Hızlıca Aktarma V1

  Sütunlar da yer alan bilgiler, direk metin halinde kopyalanmak istenebilmektedir. Örneğin mail gönderecekseniz, satırlarca yer alan e mail adres bilgilerini tek tek kopyalamak bir hayli sinir bozucu durum haline gelir. Bunu tek bir buton ile birleştirip, kopyalanacak hale getirebiliriz. Böylece...
 12. Feyzullah

  Sayfalardaki Sabit Verileri Toplama V1

  Birden fazla Excel sayfasındaki verileri DOLAYLI fonksiyonunu kullanarak nasıl kolayca özet şeklinde toplayabilirsiniz? Cevabı dosyamızda...
 13. Admin

  Çoklu sayfalarda toplama V1

  Excel'de ayrı türde verilerin yer aldığı çalışma sayfalarında kolayca toplama ihtiyacınız olabilir. Örneğin aynı biçimde 12 aylık satış rakamlarını yer aldığı 12 sayfanız olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, boş bir sayfaya sayfa isimlerini yazarak, o sayfa isimlerinin referans...
 14. F

  Kapalı Dosyadan sayfa Adı Bulma V1

  Merhaba. Excel Ado Kapalı Dosyadan sayfa Adı Bulma Dosyası ektedir. Gifi izleyebilirsiniz. Not:Kodlar Youtubeden Uzman Excel e aittir.İzleyerek tek tekrar yazdım kodları. Kendiside isim vererek paylaşabilirsiniz demişti.
 15. Feyzullah

  Sayfa adını sabitleme V1

  Excel dosyanızda çoklu sayfalar arasında Anasayfa isimli sayfanızın, tıkladığınız sayfaya göre sizi sürekli takip eder yani bir nevi ana sayfayı sabitlemiş oluyoruz. Aşağıdaki gife bakınız.
 16. Feyzullah

  Hücrede yanyana açılan listeler V1

  Excel çalışma sayfanızda hücrelerde yanyana açılabilir listeler için ekli dosyamızı inceleyin. Sayfaya önceden eklenmiş olan 3 adet listbox hücre seçimine göre gizlenip açılmaktadır. Açılacak olan listbox-listlerinin seçilen hücreye göre posizyonlanması ve listede seçilen veriye göre...
 17. Admin

  Ad Tanımlama ile Sayfa İsimlerini Listeleme V1

  Bir Excel sayfası üzerinde yer alan sayfaların isimlerini otomatik olarak Excel hücrelerinde listelemek ister miydiniz? Bu dosyada Ad Tanımlama ve Excel Fonksiyonları birlikte kullanılarak bu durum gerçekleştirilmiştir. Benzer ihtiyacı olan kullanıcıların işine yaraması temennisiyle
 18. Admin

  Excel Dosyalarını Birleştirme V1

  Bazı durumlarda aynı türdeki Excel Dosyalarını birleştirme ihtiyacı duyabiliriz. Benzer talepleri almaya bağlı olarak, yabancı bir kaynaktan edinerek arşivlediğim dosyayı yararlanmanız amacıyla ekliyorum. Bu dosya ile; Seçtiğiniz sayfalar ya da tüm sayfaları, Tek bir Excel dosyası ya da birden...
 19. Admin

  İstenilen alanda sağ menü V1

  Excel sayfası üzerine sağ tıkladığınızda ve bu sağ tıklamayı sadece kendi belirlediğiniz bir alanda yapıp özel bir menü çıkmasını ister miydiniz? Mutlaka bu dosyadaki kodları incelemenizi öneririz. Dosyanın çalışması için Makroların Etkinleştirilmesi gerekmektedir.
 20. Admin

  Sayfa üzerinde hesap makinası V1

  Excel sayfasında VBA ile yapılmış bir hesap makinası örneği. Makrolara meraklılar için enfes nitelikte bir örnek. Mutlaka incelemenizi öneririz.
Üst