Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

saat

 1. OrkmesB

  Radial Bar Saat V1

  Saat, Dakika ve Saniye için Elips Yayları ve Çokgen kenarları kullanılarak hazırlanan Radial Bar tipi saat grafiği ektedir. H sayfasında ise ilgili hesaplamalar bulunmaktadır.
 2. Feyzullah

  Aynı Saat Diliminde Olan Verileri Renklendirme

  Feyzullah Kullanıcımız yeni bir dosya oluşturdu: Aynı Saat Diliminde Olan Verileri Renklendirme - Sütundaki aynı saat diliminde bulunan verileri renklendirmek Tablonuz da sütunda aynı saat diliminde olan verileri renklendirmek için ekli dosyamızı indirerek deneyebilirsiniz. Bu dosya...
 3. Feyzullah

  Aynı Saat Diliminde Olan Verileri Renklendirme XD

  Tablonuz da sütunda aynı saat diliminde olan verileri renklendirmek için ekli dosyamızı indirerek deneyebilirsiniz.
 4. Feyzullah

  Excel'de Yaşam Süresi Hesaplama XD

  Excelde formülle Kaç saniye, dakika, saat, gün, ay, yıldır yaşadığınızı görmek. Formüllerde saniye, dakika, saat kısaca süre kullanımı ile ilgili örnek dosyayı inceleyiniz.
 5. C

  KTF | Saati Güne Çevirme V1

  Hücreye saat türünden veri girişi yapılabilmektedir. Kullanıcı tanımlı fonksiyon ile bu veriyi formül ile gün birimine çevirebilirsiniz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? A hücresine veri girişi yapılmıştır. B hücresine formül uygulanmıştır. Not: Dosya vba kodlama içerdiği için makro çalışmasına...
 6. A

  Excel Çalışma Sayfasında Aktif Saat V1

  Merhaba arkadaşlar; Excel Çalışma Sayfasında, Aktif Sistem Saatini gösterebileceğiniz örnek bir dosya. > Bu çalışmada Aktif Saat hem AM/PM Saate hem de 24 Saate uygun şekilde gösterilmektedir. > Saat çalışırken; sayfa üzerinde diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Faydalı olması dileği ile.
 7. A

  UserForm'da Anlık Saat ve Tarih V1

  Merhaba arkadaşlar; UserForm üzerinde Label'da, anlık olarak sistem saat ve tarihini gösteren örnek dosya ektedir. Faydalı olması dileği ile.
 8. OrkmesB

  Sayıyı saate çevirme V1

  Bir Excel hücresinde yazdığınız tamsayının karşılığı olarak, kaç saat kaç dakika olduğunu bulmak için ek'teki bulunan örneğimizi inceleyebilirsiniz.
Üst