Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

örnek

 1. Admin

  Altrnatif Yöntemlerle Excel Arama Örnekleri V1

  Bu dosyada aynı sonuca 5 ayrı yöntemle nasıl ulaşılacağı öğretilir. Dosyada; ÇOKETOPLA, İNDİS - KAÇINCI, XLOOKUP, ARA, TOPLA.ÇARPIM fonksiyonları ile aynı sonuca nasıl gidileceği gösterilmektedir. Yararlı olması temennisiyle.
 2. Admin

  İrsaliyeli Fatura Şablonu V1

  Bu dosyadaki örnek kodlardan yararlanarak, kendi irsaliyeli fatura şablonunuzu oluşturabilirsiniz. Yararlı olması temennisiyle.
 3. C

  Teklif Formu Şablonu V1

  Bu dosya ile Excel'de kolayca Teklif Formu oluşturabilirsiniz. İndirecek kullanıcılarımıza yararlı olmasını temenni ederiz.
 4. Admin

  Sayfa Üzerinde ListBox V1

  Bu dosyamızda Sayfa Üzerinde ListBox ekleme, özellikleri listeleme vs gibi özellikler öğretilir. Yararlı olması temennisiyle.
 5. Admin

  Excel ListBox Kullanımı V1

  Excel VBA'nın yararlı nesnelerinden olan ListBox'un kullanımına dair başlangıç düzey Excel kullanıcıları için örnektir. Yararlı olması temennisiyle.
 6. Admin

  Excel Veri Süzme Örnekleri V1

  Excel veri süzme örneklerinin yer aldığı dosyamızdaki örnekleri kendi çalışmalarınıza kolayca uyarlayabilirsiniz. Yararlı olması temennisiyle.
 7. Admin

  Çok Kriterli Düşeyara V1

  Excel'in en çok bilinen fonksiyonu Düşeyara fonksiyonudur. Lakin kullanımı kısıtlıdır. Bu dosyamız ise çok kriterli olarak nasıl kullanacağınızı öğretir. Yararlı olması temennisiyle.
 8. Admin

  Excel İskonto Oranı Hesaplama V1

  Excel'de İskonto Hesaplamasının nasıl yapıldığını kolayca öğrenmek için hazırladığımız bu örnek dosyamızdan faydalanmanız temennisiyle.
 9. Admin

  Excel İndirim Oranı Hesaplama V1

  Excel'de çoğu zaman elimizdeki indirimli rakamın gerçek rakamını bulmaya çalışırken hatalar yapabiliyoruz. Aslında çok basit olan bu işlem için örnek bir dosyamızın yararlı olacağını düşündük. Aklınıza takıldığı, hesaplamanızın doğru olduğuna emin olmak istediğiniz zaman kaynak olsun.
 10. C

  Sadece Dolu Satırlara Sıra Numarası Verme V1

  Excel farklı amaçlarla kullanılabilen bir program. Visual basic kodlama ile kendi programlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Yada yerleşik işlevlerini kullanarak istediğiniz sonuca erişebilirsiniz. Sadece dolu olan satırlara sıra numarası verilmek istenseydi sizden nasıl yapardınız? Cevap...
 11. C

  Dolaylı Sütun Halindeki Verileri Satıra Dönüştürme V1

  Sütun halinde bulunan verilerinizi formül kullanarak satır haline çevirebilirsiniz. Dolaylı ve satırsay formüllerini birlikte kullanarak, özel yapıştır menüsündeki devrik dönüşümünün yaptığını yapabilirsiniz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? A sütununa veri girişi yapılmıştır. B-C-D sütunlarına...
 12. C

  Dolaylı Satır Halindeki Verileri Sütuna Çevirme V1

  Satır halinde bulunan verilerinizi formül kullanarak sütun haline çevirebilirsiniz. Adres, dolaylı ve satır formüllerini birlikte kullanarak, özel yapıştır menüsündeki devrik dönüşümünün yaptığını yapabilirsiniz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? Birinci satıra veri girişi yapılmıştır. A ve B...
 13. C

  Dolaylı Formülü Toplam Formülü İçinde Kullanma V1

  İç içe formül kullanımı büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu dosyamızda toplam formülü ve dolaylı formülünün birlikte kullanımını göreceğiz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? D4 hücresine formül uygulanmıştır.
 14. C

  Dolaylı Formülü Örnek V1

  Aktif sayfada farklı bir hücreden değer almak isterseniz, hücrenin adını direk formül adresine yazmanız gerekmektedir. Farklı bir yöntem olarak da excelin yerleşik işlevlerinden dolaylı formülünü kullanabiliriz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? C7-C8-C9 hücrelerine formül uygulanmıştır.
 15. C

  Dolaylı Fonksiyonu ile Diğer Sayfalara Başvuru V1

  Dolaylı formülü diğer sayfalardan nasıl veri alabiliriz? Aktif sayfanızda sayfa isimleri yer alıyor ise dolaylı formülünü kullanarak diğer sayfalardan verilerinizi alabilirsiniz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? A sütununa formül uygulanmıştır. H sütununa veri girilmiştir.
 16. Admin

  Duyuru Kullanıcı Grubu Terfi Sistemi

  Kıymetli kullanıcılarımız, Web sitemiz, Türkiye'nin en büyük Örnek Excel Dosyaları platformu olma hedefi doğrultusunda, her geçen gün kapasitesini arttırmaktadır. Tüm kullanıcılarımızın kolayca örnek dosya yükleyebileceği sitemize, 100 dosya yüklemek suretiyle katkı yapan ve Doğrulanmış...
 17. Admin

  ORTALAMAA Fonksiyonu Örneği V1

  Bu dosyamız Excel'in ORTALAMAA Fonksiyonunun nasıl kullanılacağına dair örnekler içerir. İndireceklerin yararlanması temennisiyle.
 18. Admin

  ALANSAY Fonksiyonu Örneği V1

  Bu dosyamız Excel'in ALANSAY Fonksiyonunun nasıl kullanılacağına dair örnekler içerir. İndireceklerin yararlanması temennisiyle.
 19. Admin

  ORTALAMA Fonksiyonu Örneği V1

  Bu dosyamız Excel'in ORTALAMA Fonksiyonunun nasıl kullanılacağına dair örnekler içerir. İndireceklerin yararlanması temennisiyle.
 20. Admin

  EĞERORTALAMA Fonksiyonu Örneği V1

  Bu dosyamız Excel'in EĞERORTALAMA Fonksiyonunun nasıl kullanılacağına dair örnekler içerir. İndireceklerin yararlanması temennisiyle.
Üst