Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

numara

 1. C

  Sütunların Numarasından İsim Bulma V1

  Excelin satır kısımalrı numerik sütun kısımları alfabetik olarak isimlendirilmiştir. Lakin formüllerde veyahut kodlarda kullanırken sütun isimlerini sayı biçiminde kullanılmaktadır. Bu durumda excelin yerleşik formülleri kullanarak sayıya karşılık gelen alfabetik karşılığı bulunabilir. Nasıl...
 2. C

  Alan Kodu Telefon Numarası Birleştirme & Formül Uygulaması V1

  Alan kodu ve telefon bilgilerini içeren verilerinizi excelin yerleşik işlevleri kullanarak birleştirip parçalara ayırabilir yada biçimlendirebilirsiniz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? Dosya içerisinde açıklama yapılmıştır.
 3. OrkmesB

  Lisans için serial üretmek, kullanıcılara serial vermek V1

  Bu dosya ile Excel'de serial üretip bu seriali kullanıcılara vererek teyit isteyebilirsiniz. Excel dosyalarınızı bu yöntemle güvenli hale getirebilirsiniz.
 4. OrkmesB

  Basit Telefon Defteri V1

  Bu dosyayı, ileri düzey Excel'e merak sarmaya başladığım 2005 ya da 2006 yıllarında yapmıştım. En acemi halimle, ordan burdan topladığım bilgilerle yazmış olduğum kodlar, başlangıç için iyi bir kaynak niteliğindedir. Veritabanına nasıl kayıt kayıt yapılır, silinir, değiştirilir... gibi...
Üst