Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

kırpma

 1. OrkmesB

  Bir İşaretin Sağ ve Solundaki Metinleri Kırpma V1

  Bu dosyamızda, herhangi bir metin içinde geçen Bir İşaretin Sağ ve Solundaki Metinleri Kırpma yapılacağı öğretilmektedir. Dosyamız bir soruya verilen cevaba istinaden hazırlanmış ve sitemize göre örneklendirilmiştir. SORU Bu soruya Excel'in aşağıdaki fonksiyonları kullanılarak cevap...
 2. OrkmesB

  Kırpma Örnekleri V1

  Bir cümlenin sağından, solundan ya da ortasından bazı karakteleri almak istediğiniz olmuştur. SOLDAN (LEFT) işlevi, belirteceğiniz karakter sayısına göre bir metin dizesindeki ilk karakteri veya karakterleri verir. PARÇAAL (MID) işlevi bir metin dizesinden, belirttiğiniz yerden başlayarak...
 3. OrkmesB

  Sağdan Soldan Kırpma V1

  Excel'de metnin önünde ya da arkasında yer alan boşlukları kırpmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu dosyada yer alan formül ile bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.
 4. OrkmesB

  Hücre içindeki sayıları ayırma V1

  Bir Excel hücresi içinde sayı ve harflerin karışık olduğu bir çalışmada, otomatik olarak bir formül ile sadece sayıları almak istiyorsunuz. İşte bu dosya tam size göre. Dosyayı indirip, kendi çalışmalarınıza kolayca uygulayabilirsiniz.
 5. OrkmesB

  Metnin içinden E-Posta adreslerini almak V1

  Herhangi bir metinde geçen yüzlerce e-posta adresi var ve siz bu e-posta adreslerini alt alta yazdırmak istiyorsunuz. Tam aradığınız dosyayı ekliyoruz :) Dosyadaki formül, öncelikle tüm metnin her kelimesini alt alta yazar ve o kelimelerin içinde geçen e-posta adreslerini alt alta listeler.
Üst