Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

image

  1. C

    Forma Yüklenen Resmin İsmini Alma V1

    Excelde tasarlanan formlar bir çok amaçla kullanabilmektedir. Çalışan bilgisi, ödeme bilgisi, ve benzeri amaçlar için formlar kullanılmakta veriler excel hücrelerinde saklanabilmektedir. Eğer formunuzda resim yükleme alanınız varsa ve dosya adını otomatik halde almak istiyorsanız bu dosya tamda...
  2. A

    UserForm Nesneleri 2019-08-09

    Merhaba arkadaşlar; UserForm nesnelerinin kullanımı için hazırlanmış olan örnek dosya ExcelDepo farkıyla hizmetinizde. Faydalı olması dileği ile.
  3. OrkmesB

    Image nesnesine web'den resim alma V1

    Bir UserForm üzerinde ya da sayfa üzerinde bulunan Image nesnesine, web adresinden bir resim aldırmak için ne yapmalıyız? Örneğimizdeki dosyada basit bir şekilde örneklendirip, ilgili kodları kendi çalışmalarınıza kolayca ekleyeceğiniz şekilde sade tuttuk. Yararlı olması temennisiyle.
  4. OrkmesB

    Sayfa üzerinde resim gösterme V1

    Ek'te bulunan Excel dosyası ile iki farklı kodlar ve Excel formülü olarak üç ayrı şekilde sayfa üzerinde resim gösterilme örneğini bulabilirsiniz. Ben, Fotoğraf arşivlerimi bu şekilde bir Excel sayfasında tek tek kayıtlayıp, açıklamalarını anlık olarak yazıyorum. Daha sonra geriye döndüğümde...
  5. OrkmesB

    Resim gösterme örneği V1

    Çalışanlarınızın bilgilerini listelerken, kim olduklarını da görmek isteyebilirsiniz. Bu gibi çalışmalarınız için eklediğimiz dosya size referans olacak ve ""işte aradığım dosya budur"" diyeceksiniz :)
Üst