Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

hesap

 1. Feyzullah

  MSXML2.XMLHTTP - IBAN Numarası ile Şube ve Banka Adı Bulma

  Feyzullah Kullanıcımız yeni bir dosya oluşturdu: MSXML2.XMLHTTP - IBAN Numarası ile Şube ve Banka Adı Bulma - Iban numarası sorgulayarak Banka Adı, Şube Adı ve Swift kodu bilgilerini yazdırmak MSXML2.XMLHTTP yöntemi ile iban numarasını tanımlama ve çözmek için ekli dosyamızı mutlaka...
 2. Feyzullah

  MSXML2.XMLHTTP - IBAN Numarası ile Şube ve Banka Adı Bulma XD

  MSXML2.XMLHTTP yöntemi ile iban numarasını tanımlama ve çözmek için ekli dosyamızı mutlaka kullanmalısınız. Sorgulanan sitede DDoS Attack kalkanı olduğundan her sorgu 5 saniye aralıklarla yapılmaktadır. İbanda hesap no bulma, İbandan Şube kodu bulma, İbandan banka bulma işlemleri pratik bir...
 3. C

  Finansal Formüller V1

  Excelin yerleşik formülleri kullanarak bir takım finansal hesaplamalar yapılmıştır. Nasıl Çalışır/Kullanılır? A4:G4 hücrelerine veri girişi yapılmalıdır.
 4. Feyzullah

  Varlıklarım XD

  Kendi öz varlıklarını hesaplamak için örnek dosyayı inceleyin.
 5. OrkmesB

  2020 Maaş Bütçesi Hesaplama V2020

  Gelen sorular, talepler üzerine, tahmini parametreler ile oluşturduğum 2020 yılına ilişkin bütçe hesabında kullanabileceğiniz 2020 Maaş Bütçesi Hesaplama dosyamızı hazırlamış bulunuyorum. Bu dosya ile 2020 yılına ilişkin bütçe hesaplamalarınızı kolay bir şekilde ve herhangi bir sınır olmaksızın...
 6. RftDvrc

  İslami Usul Miras Paylaşımı V.1.

  Öncelikle açılır listeden mirasçılar kimler bunları her satırda tek tek seçiyorsunuz. Anne Oğul Oğulun oğlu Kız v.b. sağ tarafta paylaşılacak mirası TL cinsinden yazıyorsunuz ve size herkesin payını tek tek % olarak ve TL olarak hesaplıyor. Kullanımı basit bir dosya.
 7. OrkmesB

  Geometri - Elips Dilim ve Segment Alanı V1

  Başlangıç ve Bitiş açıları bilinen, Elips diliminin ve segmentinin alanının hesaplanmasına yönelik hazırlanan Grafik... H Sayfasında ise grafik serilerine yönelik hesaplamalar bulunmaktadır.
 8. 5

  2 Çemberin Kesişim Bölgesi Alanı V1

  2 Çemberin kesişimiyle oluşan kesişim bölgesinin alanının hesaplanması ve grafiksel gösterimine yönelik hazırlanan dosya.. H Sayfasında ise, Açıklama, formüller, hesaplamalar ve grafik serileri bulunmaktadır.
 9. 5

  Geometri - Üçgenin Alanı V1

  A(Ax, Ay), B(Bx,By) ve C(Cx,Cy) şeklinde 3 köşesinin koordinatları verilen ABC Üçgeninin Alanının hesaplanmasındaki bazı yöntemler... H Sayfasında ise, alan hesaplamalarında kullanılan formüller ve hesaplamaları bulunmaktadır.
 10. 5

  Trigonometri-Grafik - Sin x Eğrisi Altında Kalan Alan V1

  Sin x eğrisinin altında kalan alanın hesaplanması ve grafiksel gösterimine örnek olarak hazırlanmış Grafik.. H Sayfasında ise hesaplamalar bulunmaktadır.
 11. OrkmesB

  Excel'de Hesap Makinası V1

  Merhaba arkadaşlar, irbirimize daha iyi yardımcı ve eğitimci olmak adına amatörce bir hesap makinesi yapmaya ve sizlerle paylaşmaya karar verdim. Sizlere hesap makinesini nasıl kullanacağı hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Ayrıca kaynak kodlarını açık bırakarak dahi iyi programlar...
 12. OrkmesB

  Excel ile Bütçe Hesaplama 2018

  Excel ile hazırladığımız dosya ile netten brüte, brütten nete istediğiniz kadar çalışan tanımlayarak (yan haklar olmadan) kolayca maliyeti hesaplayabilirsiniz. Parametrik değerler 2018 için tahmini rakamlardır.
 13. OrkmesB

  Cari Hesap Takibi V1

  Excel ile Cari Hesap Takibi yapmak isterseniz, bu özel dosyayı mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Dosyanın kullanım kılavuzu içindedir. Dosyada Listview nesnesi kullanılmış olup, 64 bit Office sürümlerinde register edilmesi gerekmektedir.
 14. OrkmesB

  Excel ile Cari Hesap Takibi V1

  Excel makroları kullanılarak hazırlanmış olan Cari Hesap Takibi örneği. Dosya, 64bit'lik sürümlerde çalışmaz. Aşağıda kısa resimlerini göreceğiniz daha profesyonel hali için; Cari Hesap ve Stok Takip Programı adresini ziyaret ediniz.
 15. OrkmesB

  Sayfa üzerinde hesap makinası V1

  Excel sayfasında VBA ile yapılmış bir hesap makinası örneği. Makrolara meraklılar için enfes nitelikte bir örnek. Mutlaka incelemenizi öneririz.
 16. OrkmesB

  Formülle Maaş Hesaplama - 2019 V1

  2019 yılına ait SGK ve Vergi Parametreleri ile hazırlanmış olan dosyamız kullanıma hazırdır. Bu dosya ile, Sigortalı durumlarına göre 3 şekilde (Sigortalı, Emekli, Stajyer) hesaplama, Medeni Haline göre hesaplama, Eşin Durumuna göre hesaplama, Çocuk Sayısına göre hesaplama, Engel Derecesine...
 17. OrkmesB

  Toplu Süt İzni Süresi Hesaplama V1

  Bu dosyamız, süt iznini toplu olarak kullanmak isteyen bir çalışanın kaç gün izin kullanacağının hesaplanmasını öğretir. Süt izni, doğum yapan kadın işçinin hayatta olan bebeğinin, anne sütü gereksinimini karşılayabilmek için ve yasalarla güvence altına alınmış bir hakkıdır. Bebek bir yaşına...
 18. OrkmesB

  2018 Maaş Hesaplama V1

  Bu özel dosyamızda, YouTube videomuzdan da izleyeceğiniz üzere sınırsız sayıda çalışanınızı tanımlayarak bir butona basmak suretiyle bir yıllık maaş hesaplaması yapabilirsiniz. Dosyanın çalışması için makroların etkinleştirilmesi gerekmektedir. 2018 Maaş Hesaplama - Formüllü adresinden...
Üst