Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

formülü

 1. Feyzullah

  Dizi Formülü ile hücredeki Kg'ları toplamak V1

  Dizi Formülü ile hücredeki Kg'ları toplamak
 2. 5

  Geometri - Dörtgenler V1

  ABCD Dörtgen ve AC ile BD bu dörtgenin köşegenleri olsun. ABCD Dörtgeni bir Kirişler Dörtgeni ise karşılıklı iç açıları toplamı birbirlerine eşit olup 180° olur. ABCD Dörtgeni bir Teğetler Dörtgeni ise bir iç teğet çembere sahip olur ve karşılıklı kenarlar toplamı birbirlerine eşittir. AB + CD =...
 3. OrkmesB

  TC Kimlik No Kombinasyonu V1

  TC Kimlik numaralarının oluşturulması aşamasında bir kombinasyon vardır. Bu dosyadaki formüller ile yazdığınız TC Kimlik numarasının kombinasyona uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
 4. OrkmesB

  Çok kriterli Topla Çarpım örneği V1

  TOPLA.ÇARPIM fonksiyonunu çoklu kriterlerimizde nasıl kullanırız? Hazırladığımız bu örnek ile kolayca anlayabilirsiniz. Yararlı olması temennisiyle..
 5. OrkmesB

  Kim hangi ay'da doğmuş? V1

  İç içe yazılmış özel Excel formülü ile çalışanlarınızın olduğu bir listeden ilgili ay'da kim doğmuş kolayca listeleyebilirsiniz.
 6. OrkmesB

  9,999999E+307 ile formül kullanım örnekleri V1

  9,999999E+307 sayısını kullanarak formüllerinizin güçlendirin. Çok özel formülleri açıklamalı olarak bu dosyada bulabilirsiniz.
 7. OrkmesB

  Sıklık formülü kullanımı V1

  Excel'de tuttuğumuz formülleri bir kere de toplayabileceğimiz gibi belirli sıklık/frekanslar vererekte toplayabiliriz. Ek'te bu formülü nasıl kullanabileceğiniz anlatılmıştır.
 8. OrkmesB

  Dizi formülü ile toplama V1

  Excel verilerini toplarken, arada hatalı sonuçlar varsa toplamı alamıyoruz. Dizi formülünü kullanarak bu sorunu ortadan kaldırırız. Dizi formülü yapmak için basit bir işlem var :) Eğer yapamıyorsanız, lütfen İletişim | Excel Depo linkinden iletişime geçiniz.
 9. OrkmesB

  Excel ile Yaş hesaplama V1

  Bu dosyadaki farklı formüller ile kolayca yaş hesaplaması yapabilirsiniz.
Üst