Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

font

 1. A

  Excel'de Hücre Rengi ve Font İşlemleri V1

  Toplam 7 ayrı sayfada, Excel hücrelerinin arka plan renklerine ve font renklerine göre nasıl işlemler yapılabileceği örneklendirilmiştir. Dosyamızda Kullanıcı Tanımlı Fonksiyonlar kullanılmış olup, kendi çalışmalarınıza referans olacak niteliktedir. Yararlı olması temennisiyle.
 2. C

  KTF | Renge Göre Say V1

  Excelde bulunan değerleri sayma işlemi yapıyorsunuz. Lakin bunun sayarken birden fazla kriteriniz var. Bunun yerine eğer sayacağınız veriler renklendirilmiş ise kullanıcı tanımlı fonksiyon ile oluşturulan formül ile rahatlıkla sayabilirsiniz. Fonta Göre Toplama - Renklere Göre Toplama Nasıl...
 3. OrkmesB

  Renkli Zemin-Font ve Biçime Göre Sayma-Toplama İşlemleri V1

  Renkli zemine göre, fonta göre ve biçimine göre (italik-kalın) sayma ve toplama işlemlerine yönelik örnek dosya. Çalıştırmak için Makroların Etkinleştirilmesi gerekir.
 4. OrkmesB

  Bilgisayarınızda yüklü font listesi V1

  Bu dosya ile tek bir tuşa basarak bilgisayarınızda yüklü olan font listesini Excel sayfasına aktarabilirsiniz. Kaynak kodları açısından yararlı bir içerik. Dosyanın çalışması için Makroların Etkinleştirilmesi gerekir. Önceki DosyaSonraki Dosya Satın Al
Üst