Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

fazla

 1. Feyzullah

  Sayafadaki Birden Fazla Grafiği Sıraya Dizmek XD

  Sayfanızda bulunan birden fazla düzensiz grafiği düzenli sıralamak istiyorsanız ekli dosyamızdaki çalımayı mutlaka inceleyin.
 2. OrkmesB

  Duyuru Yıl İçinde İş Değiştirenlerin Vergi Hesaplaması

  Kıymetli üyelerimiz, Yaz aylarından bu yana, 2016 yılından itibaren yıl içerisinde iş değiştirenlerden, İş Değiştirenler Dikkat! - Bahadır Örkmes adresinde detaylarını okuyacağınız "Birden Fazla İşverenden Ücret Geliri Elde Edilmesi Hk " konulu tebligat ile vergi ödenmesi talep edilebilir. Bu...
 3. Feyzullah

  Sayfalardaki Sabit Verileri Toplama V1

  Birden fazla Excel sayfasındaki verileri DOLAYLI fonksiyonunu kullanarak nasıl kolayca özet şeklinde toplayabilirsiniz? Cevabı dosyamızda...
 4. OrkmesB

  Birden fazla sonuca sahip kriterin yaklaşık olanını bulma V1

  Bir tablonuzdaki verilerinizin yaklaşık sonucunu bulmak için ek'li dosyamızdaki formülleri kullanabilirsiniz.
 5. OrkmesB

  Birden fazla tekrarlanan veriyi işaretleme V1

  Bu dosyamız, Koşullu Biçimlendirme ve EğerSay (Countif) formülleri ile belirlediğimiz alanda, birden fazla tekrarlanan aynı veriler varsa, o verilerin olduğu hücrelerin arka plan rengini farklılaştırır.
 6. OrkmesB

  Birden fazla sütunda düşeyara V1

  A sütununda bulunan ürüne ait fiyatı ya da K sütunda bulunan ikinci listeye ait ürün fiyatını tek bir formülde bulmak istiyoruz. Bunun birden fazla sütunu kontrol edecek bir formüle ihtiyacımız var. Bu dosyadaki formül ile birden fazla sütunlardaki verileri tek bir hücrede aratabilirsiniz.
 7. OrkmesB

  Birden Fazla Kritere Göre Arama Yapmak V1

  Düşeyara/Vlookup, Excel'in belkide en bilininen, kullanılan fonksiyonudur. Lakin sadece bir seçenek sunduğu için bazen yeterli gelmez. Bu dosya ile dilediğiniz kadar seçenek girerek arama yapabilirsiniz. Yararlanmanız temennisiyle...
 8. OrkmesB

  Satış Dashboard Örneği V1

  Satış performansını artırmak, hesap verimliliği oluşturmak, ilerlemeyi izlemek için hazırlanmış bir Satış Dashboard örneği. Kanal, kişi bazlı ve bölgelere göre satışların gelişmiş olarak tablolara dökülmesi ve grafikler ile analiz edilmesi. Satış işleriyle uğraşanlar için yararlı bir örnektir.
Üst