Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

dosyaları

 1. Feyzullah

  Excelde Seçilen Dosyaları Topluca Ziplemek - Sıkıştırmak XD

  Excelde makro ile seçilen dosyaları topluca hızlı bir şekilde sıkıştırmak isterseniz dosyamızı mutlaka inceleyin.
 2. OrkmesB

  Duyuru Kullanıcı Grubu Terfi Sistemi

  Kıymetli kullanıcılarımız, Web sitemiz, Türkiye'nin en büyük Örnek Excel Dosyaları platformu olma hedefi doğrultusunda, her geçen gün kapasitesini arttırmaktadır. Tüm kullanıcılarımızın kolayca örnek dosya yükleyebileceği sitemize, 100 dosya yüklemek suretiyle katkı yapan ve Doğrulanmış...
 3. OrkmesB

  Waterfall Grafik Örneği V1

  Excel 2016 sürümüyle yapılmış bir Waterfall Grafik örneği. Örneği indirip kendi çalışmalarınıza kolayca uyarlayabilirsiniz.
 4. OrkmesB

  Pivot ve Grafik örneği V1

  Excel datalarının hızlı ve herhangi dış kod, formül ihtiyacı olmadan raporlandığı özelliği olan pivot tablo ve bu dataların grafik olarak eklendiği muazzam bir örnek. Detaylıca inceleyerek kolayca kendize uyarlayabilir, raporlarınızda fark yaratabilirsiniz.
 5. OrkmesB

  Grafik Örnekleri V1

  İş hayatımızda Excel ile raporlamalar, sunumlar yaptığımızda, grafikler hem görsel açıdan hem de mesajı sade bir şekilde vermek açısından epey önemlidir. Eklediğimiz bu dosya ile verilerinizi güçlü görselliğe kavuşturacak grafiklerle süsleyebilirsiniz :)
Üst