Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

denklem

 1. C

  Dördüncü Dereceden Denklemin Köklerini Bulma V1

  Excel ile fonksiyon çözümü. Evet matematik derslerinde gördüğünüz dördüncü dereceden fonksiyonlar. Excel ile denklemin köklerini çözebilirsiniz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? Katsayılarınızı excel hücrelerine giriniz. Kök değerlerini bulunmuş halini göreceksiniz.
 2. C

  İkinci Derecede Denklemin Çözümü V1

  Excel ile fonksiyon çözümü. Evet matematik derslerinde gördüğünüz ikinci dereceden fonksiyonlar. Sınavlarda soruları çıkan :) Excel ile denklemin köklerini çözebilirsiniz. Nasıl Çalışır/Kullanılır? Katsayılarınızı excel hücrelerine giriniz. Kök değerlerini bulunmuş halini göreceksiniz.
 3. C

  Formül | 7 Bilinmeyenli Denklemin Çözümü V1

  Matematiksel işlemlerde her zaman bilinmeyenler önemlidir. ( Bu nedenle bulmaya çalışıyoruz galiba :) ) Özellikle bilinmeyenleri bulmak için çeşitli yöntemler geliştirilmiş varsayımlar yapılmıştır. Tabi bu yöntemleri kullanırken sadece elle değil bilgisayar ortamında aynı işlevler yapılmaktadır...
 4. OrkmesB

  Yedi bilinmeyenli matris örneği V1

  Yedi bilinmeyenli matris örneği nasıl yapılır? İleri düzey matematiksel bir işlem olan bu dosyayı mutlaka incelemeniz tavsiyesiyle...
Üst