Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

aktif

 1. Feyzullah

  Aktif olan hücreye göre satır ve sütün renklendirme

  Feyzullah Kullanıcımız yeni bir dosya oluşturdu: Aktif olan hücreye göre satır ve sütün renklendirme - Aktif olan hücreye göre satır ve sütün renklendirme Aktif olan hücreye göre satır ve sütün renklendirme örneği dosyamızı indirerek test edebilirsiniz. Bu dosya hakkında daha fazla...
 2. Feyzullah

  Aktif olan hücreye göre satır ve sütün renklendirme XD

  Aktif olan hücreye göre satır ve sütün renklendirme örneği dosyamızı indirerek test edebilirsiniz.
 3. Feyzullah

  Aktif Hücre, Satır ve Sütunu Renklendirme XD

  Excelde sayfada seçilen aktif hücreyi, satırı ve sütunu renklendirerek işaretler.
 4. Feyzullah

  Sayfada aktif Sütun ve Satırı renklendirme - Saydam XD

  Sayfanızda hücre biçimlerindeki renkleri bozmadan aktif satır ve sütünu saydam renkle gösteren örnek çalışmamızı inceleyin.
 5. C

  Koşullu Biçimlendirme | Aktif Satır ve Sütunu Renklendirme V1

  Farklı bir uygulamaya geçiş yapalım. Koşullu biçimlendirme. Yerleşik olarak excel de gelen bu işlev bazen can kurtarıcı oluyor. Görsellik açısında verilerini renklendirebilir, derece verebilirsiniz. Ne işlevsel bir program :) Nasıl Çalışır/Kullanılır? Koşullu biçimlendirme A2:G16 alanına...
 6. 5

  Koşullu Biçimlendirme - Satır, Sütun ve Aktif Hücre V1

  Sayfada bulunan Tablonun Satır-sütun hücre aralığında Seçenekli olmak üzere (Aktif hücre, bulunduğu satır ve bulunduğu sütun) koşullu biçimlendirme uygulamasına bir örnek.. Koşullu Biçimlendirmeler HÜCRE Fonksiyonu kullanılarak yapılmıştır. Sayfada, Hücre seçimlerinde otomatik çalışacak makro...
 7. OrkmesB

  Aktif dosyayı e-posta eki olarak yollamak V1

  MS Office programlarının en güzel özellikleri, bir biri ile uyumlu olmalarıdır. Bu noktadan yola çıkarak, ek'te bulunan dosya ile açık olan Excel dosyanızı, Outlook üzerinden kolayca ek olarak e-posta yollayabilirsiniz. Kodları incelemeniz, yararlanmanız temennisiyle..
 8. A

  Sayfadaki CheckBox İle Formülleri Koruma V1

  Merhaba arkadaşlar; Dosyaların arasında tozlanmış örnek bir dosyayı sizlerle paylaşmak istedim. :) - Sayfa üzerindeki CheckBox aktif ise; * Çalışma Kitabındaki tüm sayfalarda geçerli olacak şekilde; > Aktif olan Hücre, bulunduğu Satır ve Sütun renkli olacak şekilde işaretlenir. > Formül İçeren...
 9. OrkmesB

  Aktif hücre yeşil olsun V1

  Koşullu biçimlendirme ve Excel Makrolarını kullanarak, istediğimiz alanın arka plan rengini üzerine geldiğimizde yeşil yapalım.
 10. OrkmesB

  Aktif sayfayı PDF Yapmak V1

  Bu dosyadaki kodlar ile çalıştığınız Excel sayfasını, PDF formatına kolayca çevirebilirsiniz. Çalışması için Makroları Etkinleştirmeniz gerekir. Yararlı olması temennisiyle.
 11. OrkmesB

  Aktif sayfayı mail eki olarak gönderme V1

  Bu dosya ile çalıştğınız bir dosyayı tek tuşa basarak mail atabilirsiniz.
 12. OrkmesB

  Aktif olan hücrede tüm satır farklılaşsın V1

  Excel sayfasında hangi hücredeyseniz, o hücrenin bulunduğu satırın tamamına kenarlık verir. Kodları kendinize göre revize edebilirsiniz.
Üst