Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

VIP ÜYELİK

Dosya indirmek için ÜCRETLİ Üyelik satın alabilirsiniz.

KREDİ KAZANMA

Kredi kazanın BEDAVA dosya indirin.

EXCEL DERSLERİ

BEDAVA Excel Videolarımızı izleyin, bilginizi arttırın.

adı

 1. Admin

  Excel Formülü ile Sayfa Adını ve Yolunu Bulma Sayfasız V1

  Excel'de çalıştığınız dosya adını ve dosyanın tam yolunu formül ile bulmanın nasıl yapılacağını öğrenmeniz için bir dosya hazırladık. Bu basit dosyamızla Excel Formülü ile Sayfa Adını ve Yolunu Bulma Sayfasız nasıl yapılır öğretilmektedir. Yararlı olması temennisiyle.
 2. Admin

  Excel Formülü ile Sayfa Adını ve Yolunu Bulma V1

  Excel'de çalıştığınız dosya adını ve dosyanın yolunu formül ile bulmanın nasıl yapılacağını öğrenmeniz için bir dosya hazırladık. Bu basit dosyamızla Excel Formülü ile Sayfa Adını ve Yolunu Bulma nasıl yapılır öğretilmektedir. Yararlı olması temennisiyle.
 3. Admin

  Excel Formülü ile Dosya Adını Bulma V1

  Excel'de çalıştığınız dosya adını formül ile bulmanın nasıl yapılacağını öğrenmeniz için bir dosya hazırladık. Bu basit dosyamızla Excel Formülü ile Dosya Adını Bulma nasıl yapılır öğretilmektedir. Yararlı olması temennisiyle.
 4. Feyzullah

  Excel'de İp Adresi ve Bilgisayar Adı Bulma XD

  Excelde makrolu çalışmalarınızda İp adresine ve/veya bilgisayar adına göre koşullu işlem yapmada kullanabileceğiz örnek dosyayı inceleyebilirsiniz.
 5. Admin

  Ad Soyadların sadece baş harflerinden kısaltma oluşturma V1

  Dosyamız tarafımıza iletilen bir soru kapsamında hazırlanmıştır. Üstteki resimde göreceğiniz şekilde bir liste olduğunu düşünün. Soruyu soran kullanıcı, Kısaltma başlığındaki bilgileri tek tek yazmış ve bunun bir formülü olup olamayacağını sormaktadır. Sonuç olarak; dosyamızı indirerek...
 6. F

  Kapalı Dosyadan sayfa Adı Bulma V1

  Merhaba. Excel Ado Kapalı Dosyadan sayfa Adı Bulma Dosyası ektedir. Gifi izleyebilirsiniz. Not:Kodlar Youtubeden Uzman Excel e aittir.İzleyerek tek tekrar yazdım kodları. Kendiside isim vererek paylaşabilirsiniz demişti.
 7. Feyzullah

  Sayfa adını sabitleme V1

  Excel dosyanızda çoklu sayfalar arasında Anasayfa isimli sayfanızın, tıkladığınız sayfaya göre sizi sürekli takip eder yani bir nevi ana sayfayı sabitlemiş oluyoruz. Aşağıdaki gife bakınız.
 8. Admin

  Kullanıcı Adı, Parola ve Yetkilendirme V1

  Excel'de bir UserForm kullanarak Kullanıcı Adı, Parola ve yetkilendirme işlemi yapmak için örnek dosyamızdaki kodları ayarlayabilirsiniz. Örnek amaçlı ve geliştirmeye açık olarak paylaşıyoruz. Yararlı olması temennisiyle...
 9. Admin

  Bilgisayarınızın adını bulma V1

  Bu dosyadaki örnek kod ile bilgisayarınızın ismini bulabilirsiniz. Bazı makrolarda bilgisayar isimlerine göre işlem yapılan örnekler vardır. Bu gibi kodlar için işinize yarayabilecek bir örnek olması açısından yararını görebilirsiniz.
 10. Admin

  Ad Soyad Ayırma V1

  Bu dosyada kullanılan formül ile kolayca bir hücreye yazılmış olan ADI SOYADI bilgisini iki ayrı hücreye bölebilirsiniz. Yararlı olması temennisiyle...
Üst