Dev Excel Arşivimiz Satılıktır

GÜNÜN FIRSATI : 18.03.2018 - 19.03.2018 tarihlerinde Excel Arşivini satın alanlar, aşağıdaki resimde görünen ve arşivde yer almayan özel örneklere de sahip olacaklardır!
Bu fırsat kaçmaz...


Kıymetli üyemiz,

Sitemizi açtığımız günden bu yana göstermiş olduğunuz ilgiye bağlı olarak her gün farklı içeriklerle sizleri bilgilendirmek için videolar ve dosyalar üretmekteyiz.
Bu dosyaların eklenmesinden sonra e-posta ile tarafımıza bir çok geri dönüşler olmakta ve hazır bir Excel arşivinin satılıp satılmayacağı sorulmaktadır.
Gelen bu talepler neticesinde, 2002 yılından itibaren gerek Excel Forumlarından edindiğimiz gerekse de kendi oluşturduğumuz örnek içeriklerin yer aldığı arşivimizi satmaya karar verdik.

Arşive sahip olmak için sitemizden 500 kredi (50 TL)  satın almanız yeterli olacaktır. Arşivi satın almak için ödeyeceğiz 50 TL ayrıca ExcelDepo.Com hesabınızada yüklenecek ve sitemiz üzerinde kredi karşılığı satılan dosyalara sahip olma imkanına sahip olacaksınız.
Kredinizin onayının verilmesinden sonra size özel oluşturulan ve e-posta adresinize gönderilecek indirme linkinden dosyayı indirebileceksiniz.
Dosyanın indirilmesinden sonra link silinecektir.

Not: Bu kampanya, sitemizde 500 ve üzeri krediye sahip olan üyelerimizi kapsamaz.

Bu arşivin özet detayını aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

Gösterdiğiniz, göstereceğiniz ilgi için teşekkürlerimizle,

Hemen Kredi Satın Al