super-indirim

Kıymetli üyelerimiz,

Web sitemizin amiral gemisi durumundaki Yıllık İzin Programını, Delphi yazılımı kullanarak çok daha profesyonel bir hale getirme çalışmalarımızın son aşamasına geldik. Bu programın demosunu indirip kolayca test etme fırsatınız da olacaktır. Detayları buradan yayınlayacağız.

Bu yeni yazılımın bitmesiyle birlikte devreye almayı planladığımız SÜPER İNDİRİM kampanyamızı da, tarafımıza gelen talepleri göz önüne alarak erkene çektik ve artık Excel ile geliştirmesini sonlandırdığımız bu programı sadece 75-TL'ye siz kıymetli üyelerimizin faydalarına sunmak istedik.

Yıllık İzin Programını satın alarak Yıllık İzin takibinizi çok kolaylaştırmanın yanı sıra, on binlerce Excel örneğinin yer aldığı Excel Örnekleri Arşivimize de HEDİYE olarak sahip olacaksınız.

Biz ExcelDepo.Com ekibi olarak iş hayatı profesyonellerine destek olmak için elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

Kampanyamızın yararlı olmasını ve daha fazla kişinin iş yaşantısına katkı sağlamasını temenni ederiz.

Saygılarımızla,

**NOT: Var olan kredilerinizin üzerine ilave alacağınız kredinin 750 KREDİ olması durumunda bu dosyayı indirebileceksiniz. Bu konuda bir kısıtlamamız olmadığını hali hazırda kredisi olan üyelerimize belirtmek isteriz.