Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama
  • Excel Arşivi

    Sitemizde yer alan binlerce Excel Dosyasını indirmek için VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.

    VIP ÜYE olmak için BURAYA tıklamanız yeterli olacaktır.

Loc.Gov Adresinden Resim İndirmek

Loc.Gov Adresinden Resim İndirmek V1

indirmek için izniniz yok
Loc.Gov Adresinden Resim İndirmek
indirmek için izniniz yok
Library of Congress (LOC) kütüphane ötesi, eski fotoğraflardan, kitaplara, mektuplardan, videolara kadar bir çok şeyi barındıran bir web sitesidir. Herkesin bir şekilde ilgisini çekecek ve saatlerce oyalayacak çeşide, online ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Tarihi fotoğraf meraklısı ve koleksiyoneri olarak, ne zamandır yararlandığım, ilginç fotoğrafları koleksiyonuma kattığım bu siteden, Excel yoluyla daha nasıl hızlı bir şekilde fotoğraf indiririm kısmına biraz kafa yorduktan sonra bu dosya ortaya çıktı. Dosyada, 39591 adet fotoğraf indirebileceğiniz link algoritması yazılıdır.
Yapmanız gerekenler:
  • Masa üzerine abd-arsiv adı ile bir klasör oluşturmak,
  • Excel dosyası üzerindeki Anasayfa isimli sayfadaki ilgili hücrelere, 0 - 39591 arasında bir başlangıç sayısı ve toplam kaç tane fotoğraf indirmek isteyeceğinizi yazmak.
Daha sonra İNDİR butonuna bastığınızda, masa üzerinize oluşturduğunuz klasöre resimler akmaya başlayacaktır.

Bu işlem indireceğiniz resim sayısına göre saatler sürebilir, o yüzden deneme yapmanız için öncesinde üst resimde benim yaptığım gibi az sayıda fotoğraf adeti yazmanızı öneririm. Aynı sitenin link algoritmalarını çözdükçe, farkı dosyalar ile yüzbinlerce resim indirme fırsatını sizlere sunacağım.

Loc.Gov Adresinden Resim İndirmek

Yazar

İndirilme
2
Görüntüleme
1,492
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 İnceleme

OrkmesB Kullanıcısının Diğer Dosyaları;

Üst