Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama
  • Excel Arşivi

    Sitemizde yer alan binlerce Excel Dosyasını indirmek için VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.

    VIP ÜYE olmak için BURAYA tıklamanız yeterli olacaktır.

Kapalı dosyadan DÜŞEYARA

Kapalı dosyadan DÜŞEYARA V1

indirmek için izniniz yok
Kapalı dosyadan DÜŞEYARA
indirmek için izniniz yok
DÜŞEYARA (VLOOKUP) formülü, Excel?in muhtemelen en çok kullanılan formülüdür ve ilk öğrenen kişileri dehşete düşüren bir kolaylıktır. Bu formül ile bir değeri, binlerce satır&sütun içeren bir tabloda kolayca bulabilirsiniz.

Bu küçük bilgiden yola çıkarsak, DÜŞEYARA (VLOOKUP) kullanmak için bir aranan değer bir de tabloya ihtiyacımız olması gerekmektedir. Peki, değeriniz açık bir Excel sayfasında ama aramak istediğiniz tablo açık olmayan bir tabloda olursa ne yapabiliriz?
Kapalı dosyayı açar formülü kurarsınız olur biter.

Peki dosyayı açmadan DÜŞEYARA (VLOOKUP) yapmak istiyorsanız? Bunun için Excel?in sihirli yöntemi, her derde derman, her çalışana lazım Makrolar devreye giriyor. Basit bir makro kodu yazarak kendimize bir DÜŞEYARAMA fonksiyonu yapıyoruz.

Bu dosyamız ile Kapalı olan bir dosyadan veri çekmeyi öğretiyor olacağız. Dosyanın çalışması için Makroların Etkinleştirilmesi gerekmektedir.

Yazar

İndirilme
3
Görüntüleme
2,621
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 İnceleme

OrkmesB Kullanıcısının Diğer Dosyaları;

Üst