Oddsportal1.Com Maç Sonucu Çekmeİddia severlere çok büyük yararları dokunan, Avrupa'daki bahis oranlarını ve bu oranların yaşadığı düşüşleri ve de artışları gösteren bir site olan oddsportal1.com dan, lig ve tarih bazlı maç sonuçları çekme işlevini yerine getiren özel bir dosyadır.

Dosyanın çalışma yapısı site ile birebir olup, seçtiğiniz liglerin maç sonuçlarını tarih bazlı Excel'e kolayca aktarabilirsiniz. Bu dosya ile liglerin önceki yıllara ait maç sonuçlarını Excel'e aktarmak çok kolay. Nasıl çalıştığını videosundan kolayca izleyebilirsiniz.

Satın Alma Şartları:


  • Dosyanın kaynak kodları özel bir yöntem ile şifrelenmiştir. Dosyanın kodları bu fiyata dahil değildir. Kodları açık dosyayı satın almak isterseniz, lütfen iletişim sekmesinden irtibata geçiniz.

  • oddsportal1.com tarafından yapılan kodlama değişiklikleri sitemizi bağlamaz nitelikte olup, bu değişikliklerin bildirilmesi halinde dosya revizyonu tarafımızca yapılacaktır. Bu revizyon için süre taahhüdümüz bulunmamaktadır.

  • ExcelDepo.Com bu şartları değiştirme hakkına sahiptir.

  • Dosyayı satın alan üyelerimiz bu şartları peşinen kabul eder.


Etiketler
iddaa excel 2018, iddaa excel tablosu indir, iddaa excel programı 2018, iddaa excel programı 2017, iddaa excel analiz 2017, iddaa excel dosyası indir 2017, iddaa excel dosyası 2017, iddaa excel 2018 indir, excel oddsportal

Ekran Görüntüsü