Yıllık İzin Programı

750

Yıllık İzin Programı V2.01 - 20.03.2017


Excel VBA ile kodlanmış, database olarak Access kullanılmış bir program ile Yıllık İzin takibi yapmak çok kolay hale gelecek. (Program tek bir bilgisayarda çalışacak şekilde kodlanmıştır)
Program Özellikleri:


 1. Tatil Tanımlama

 2. Şirket Tanımlama

 3. Departman Tanımlama

 4. Personel Tanımlama

 5. Yıllık İzin Kayıt Etme

 6. Kişisel Yıllık İzin Raporu

 7. Toplu Yıllık İzin Raporu

 8. Personel Yükleme 

 9. Eski Yıllık İzinleri Yükleme


Programın kullanım kılavuzunu incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Program ile ilgili sorularınız için admin@exceldepo.com adresine mail atabilirsiniz.

Bu program ile çalışanın kaydını yaptığınız anda, sistem yıllık izne baz giriş tarihine göre çalışanın Yıllık İzin Hakedişini hesaplar.
Her program açılışında, çalışanların yıllık izin hakedişleri kontrol edilir ve yıllık izinleri hesaplanır. Bu yıllık izin hesaplama sayesinde, çalışanların hangi yıl kaç gün izin hak ettiği sorununu asla yaşamazsınız.

Daha sonra personel izin takibi yapmak için, Yıllık İzin kayıtlarını tutmanız gerekmektedir. Dilerseniz çok basit bir şekilde eski izinleri sisteme toplu olarak yükleyebilir dilerseniz tek tek çalışanlarınızın izinleri yıl bazlı kayıt altına alabilirsiniz.
Bu izin takibi sayesinde, gerek İK çalışanlarının gerek diğer çalışanların işi çok kolaylaşmaktadır. 

Yıl bazlı, çalışan bazlı, departman bazlı, şirket bazlı gibi gelişmiş raporları sayesinde kimin ne kadar izin kullandığı, kaç gün izin bakiyesi kaldığını listelemek çok kolay.

Kullanıcı dostu ve anlaşılır olan bu izin takip dosyasıyla aldığınız raporları dilerseniz çalışan ile dilerseniz ilgili birim yöneticileriyle de kolayca paylaşabilirsiniz. 

Eğer Yıllık İzin Takibini Excel ile yapıyorsanız, daha iyisini aramayın.

Program, Personel Müdürü olarak tüm yasal mevzuata hakim olan ve uzun yıllardır Excel ile program geliştiren, aynı zamanda Türkiye'nin en büyük Excel Destek forumlarından olan http://excelvba.net ve sitemizin kurucusu Bahadır Örkmes tarafından kodlanmıştır ve geliştirilmeye devam etmektedir.

Programı satın alan üyelerimiz, ileride yayınlanacak olan yeni versiyonlarını da ÜCRETSİZ olarak indirebilecektir.

Yıllık İzin Programı V2.02 - 18.06.2017 1. Menüler, Excel Ribbon menüsü olacak şekilde düzenlenmiştir.

 2. Excel'in kendi menüleri özel bir biçimde gizlenmiş, sadece Yıllık İzin Programına özel menüler getirilmiştir. Diğer Excel sayfalarına geçildiği anda Excel'in kendi menülerini kullanmaya devam edilebilmektedir.

 3. Kayıtlı Tatil, Şirket ve Departman yoksa, olası hataların önüne geçmek için kontrol kodları eklenmiştir.

 4. Bazı kodlar daha hızlı ve kontrolü sağlayacak şekilde revize edilmiştir.

 5. Yıllık İzin Cetveli formu eklenmiştir.


18.03.2018 tarihinden itibaren, bu dosyayı satın alan üyelerimize DEV EXCEL ARŞİVİ hediye edilir.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye olmanız ya da üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Yorumlar

#14 | Hasan Özer - 08.03.2018 11:54:51
Avatar DOSYA VE İÇERİKLERİ ÇOK FAYDALI ÇOK İŞİME YARADI PROGRAMI YAZAN KİŞİLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
#13 | OrkmesB - 02.01.2018 22:33:36
Avatar Yakın zamanda DEMO olarak yayınyalacağız ama Excel ile değil DELPHI ile yazılmış olacak. O yüzden programın fiyatı düşürüldü. Excel ile demo imkanı sunamıyoruz.
#12 | Karacan - 15.12.2017 16:35:46
+1
Avatar Merhaba programın demosu var mı? Varsa nasıl indirebilirim?
#11 | OrkmesB - 28.07.2017 21:59:56
Avatar @B1975 Birol bey,
Değerli görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ederim. Görüşünüze saygı duyuyorum ama o bahsettiğiniz programlar, asıl işi bu olan insanlar tarafından yazılmakta. Ben ise hem kendi mesleğimi icra edip hem de bilgi birikimim ile iş dışında özel hayatımdan tasarruf ederek bu programı ortaya çıkardım. Sadece emeğimin karşılığını bekliyorum. Alan kişilerin yaptığı geri dönüşlerde olumsuz bir husus olmadığını görüyorum.
Selamlar.
#10 | B1975 - 28.07.2017 17:38:11
Avatar Program kullanışlı görünüyor. Ancak 500 TL fiyat bence çok fazla. Aynı işi yapabilen 1000-1500 TL fiyatla sadece izin değil tüm bordro hesaplamaları yapabileceğiniz kurumsal programlar var.
#9 | PETEK - 30.05.2017 16:39:33
+2
Avatar Excell olmasına rağmen çok ayrıntılı düşünülmüş, tamamen kullanıcı dostu bir program. Çalışanlar ya da yönetimden sürekli kaç gün izin alacağım kaldı diye soru geliyordu. Ben de kendi çapımda bir takip yapıyordum. Ancak her sene yeni liste oluşturmam gerekiyordu ve sağlıklı cevap veremiyordum. En doğru cevabı Yıllık izin defterine bakarak verebiliyordum. Bu şekilde iş akışım hızlandı. Geliştirmeye açık olması çok güzel. Az önce bir iki talep ve öneride bulundum. 10 dk.içinde geri dönüş sağladılar. Yaklaşımları çok hoş. Programa olan güveni arttırıyor. Takdir edersiniz ki internet ortamı çok ta güvenli değil. Kullandıkça tecrübelerimi veya geliştirilmeye yönelik fikirlerimi paylaşırım. Almak isteyenlere tavsiye ederim.
#8 | Seda ÖNCEL ARICI - 03.05.2017 16:29:21
+1
Avatar İnsan Kaynakları işlerini yönettiğim 200 ve 100 adet personeli olan iki firmanın yıllık izin takibi için bu programı kullanıyoruz 2015 te 1. versiyonu kullanıyorduk, 2016 de bu yeni versiyona geçtik. Yenilen bu son versiyonuyla iki firmanın izinlerini tek bir programda takip etmek süper bir kolaylık oldu. Toplu personel yükleme, toplu izin girişi ve istediğiniz kritere göre toplu rapor alımı çok iyi düşünülmüş, bize ilaç gibi geldi bu detay. Kişisel izin kayıt ve raporlaması da çok başarılı ve kolay. Departman, kişi, izin vb. tanımlamaları çok hızlı kaydedilip, değiştirilebiliyor. İki yıldır hatasız kullanıyoruz, zaten hatalı bir kayıt yapma imkanınız yok çünkü izin vermiyor. Çok kolay, pratik bir o kadar da detay alınabiliyor. Onlarca buton, her butonda açılan farklı bir ekran ve kafa karışıklığı yok. Onlarca para verilip alınan programlardan daha fazla iş görüyor, daha basit kullanımı var ve daha ucuz :) Müthiş bir rahatlık, şiddetle tavsiye ettiğim bir program. Ellerinize sağlık.
#7 | keremg - 02.05.2017 22:59:14
+1
Avatar Bu programın versiyon 1'ini de kullanıyordum. O versiyonda çok kullanışlıydı ancak bu versiyona eklenen yeni raporlar harika. Biz yaklaşık 150 kişilik personelimizin izin takibini bu program ile çok kolaylaştırdık. Fiyat performans karşılaştırması ise gerçekten harika.
Yapanların ellerine sağlık.
#6 | ersanyesilyurt - 16.04.2017 01:11:06
+2
Avatar Basit tasarlanmış ama bir o kadar güçlü kontrol ve gelişmiş raporları ile Excel'de olmasına rağmen sanki bir program kalitesinde senelik izin takibimi yapmaktayım. Diğer bölüm yöneticilerine rapor vermek artık çile olmaktan çıkıyor.
#5 | FarukT - 15.04.2017 13:21:49
+1
Avatar Youtube üzerinden videolarını inceledim, yorumları okudum ve tercihimi yaptım. Yanılmamış olmak çok güzel bir duygu. Bildiğimiz Excel ile program tadında yıllık izin takibi çok kolay ve zahmetsiz oluyor. Hele ki raporlar... Elinizde farklı bir programınız yoksa, Excel ile daha iyisini ben göremedim.
#4 | RBANU - 14.04.2017 12:35:00
+1
Avatar çok güzel ve uygulaması çok basit bir program. bu program sayesinde yılık izin takibimi çok kolay yapabileceğimi düşünüyorum. Videolu anlatımları olmasıda benim için çok güzel oldu.Herkese tavsiye ederim. Programı oluşturana sonsuz teşekkürler...
#3 | bilgeozensimsek - 14.04.2017 07:18:19
+1
Avatar Excel tablolarında yapılan yıllık izinlerde melesef hata yapmaya çok fazla mail vardı, düzenlediğiniz bu tablo hayat kurtarır boyutta eline emeğinize sağlık sayenizde hata yapmam son buldu, her açıdan düşünülmüş ve çok profosyonel olmuş teşekkür ediyorum. Satın almak isteyenler olursa hiç düşünmesinler.
#2 | Demet - 12.04.2017 09:52:34
+1
Avatar Çalışanların yıllık izinlerini excel üzerinde takip ediyordum. Bu program sayesinde yıllık izin kayıtlarımı sistemli ve güvenilir şekilde takip edebiliyorum. Kullanımı oldukça kolay işlevselliği oldukça güçlü bir program. Toplu izin ve personel tanımlaması yapılabiliyor. Kullanım klavuzu da mevcut. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Elinize sağlık.
#1 | mervedemiral - 12.04.2017 09:34:14
+1
Avatar İzin modüllerini sağlıklı bir şekilde kayıtlarında tutmak isteyen firmalar için ilaç gibi bir program. Esnek, şirket ve departman kolayca tanımlanabiliyor. Toplu personel ve toplu izinler yüklenebiliyor. Kişisel ve toplu raporlar çekilebiliyor. Videolu ve resimli anlatımı içeren kullanım kılavuzu var. Oldukça faydalı, herkese öneririm. Programı geliştirenin emeğine sağlık.

Öneriler

Dosya Adı
Kişisel Bütçe Takibi
Excel ile Cari Hesap Takibi
Excel formülleri
Cari Hesap Takibi
Proje Takibi
Yararlı Excel Formülleri
SWOT Analizi
Yıllık İzin Kayıt Örneği
İddia Takip Programı
Excel sayfasından personel bilgilerini ve fotoğrafını listeleme
Dosya Adı
Yıllık İzin Programı
Excel ile Maaş Hesaplama (2017 yılı için)
Excel ile Cari Hesap Takibi
SGK Uygulamalarına Excel ile Giriş Yapmak
2018 Maaş Hesaplama - Formüllü
Kimlik bildirim belgesi
Kişisel Bütçe Takibi
Excel formülleri
Çek Kasa ve Ofis Yönetimi Programı
Yararlı Excel Formülleri
Dosya Adı
Bar Grafik Örneği
Boy - Kilo Dengesi
Farklı sayfalardaki verileri tek bir formülle almak
Şehirlerin Birbirine Uzaklıkları
Şifalı Bitki İsimleri
Ülke ve Şehirlerimizin Telefon Kodları
İngilizce - Türkçe Sözlük
Türkçe Yazım Kılavuzu
Şafak (askerlik süresi) Takibi
Excel hücrelerinde Türkiye Haritası

750 Kredi (75-)

Dosya Bilgileri

Resul Kurt Danışmanlık

Paylaş, destek ol