Dönem ve Bölge Bazlı Satış Rapor Özeti

Dönem ve Bölge Bazlı Satış Rapor Özeti isimli dosyamızda, satış rakamlarının dönem ve bölge bazlı olarak kolayca nasıl raporlanacağını öğreneceksiniz.

Yapılan satışların raporlamalarında küçük detaylar olsada özetler önemli yer tutar. Biz de bu basit dosyamızda, farklı formüller ile dönem ve bölge bazlı olarak yapılan satışların nasıl kolayca rapoalanacağını hazırladık.

Satış Raporu Verisi

Üstteki gibi bir tablonuz olduğnu düşünün. Burada dönem ve bölge bazlı veriler var ve bu verileri aşağıdaki gibi özetlemek istiyorsunuz.

Satış Özeti

Bu özet için iki kriter var, biri dönem seçimi diğeri bölge seçimi.

Olası yazım hatalarına bağlı olarak sonuçların gelmeme riskine karşı, gerek dönem gerek bölge seçiminin Veri Doğrulama özelliği ile seçilmesi sağlanmıştır.

Dönem Seçimi

Bölge Seçimi

Bu iki aşamaya bağlı olarak yaptığınız seçimler sonrasında ilgili dilimdeki ilgili bölümün toplam satış rakamı özetlenmektedir.

Dönem ve Bölge Bazlı Satış Rapor Özeti

Faydalı olması temennisiyle.
Sayın ziyaretçi,

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN İNDİR ( 1   )
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
#Dönem ve Bölge Bazlı Satış Rapor Özeti
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel hücresine alt alta olacak şekilde veri yazdırmak isterseniz, bunun en kolay yöntemi Alt + Enter tuşların birlikte kullanmaktır.

Böylece bir hücrede kolayca alt alta veri yazabilirsiniz.

Alt + Enter
Yükleniyor...