Doğum Tarihinden İtibaren Yaş Bulma

Doğum Tarihinden İtibaren Yaş Bulma isimli dosya, doğum tarihlerine göre 4 ayrı şekilde yaş ve yaşa bağlı durum hesaplamaları yapan bir örnek içerir.

Veri Tablosu

Üstte gördüğünüz basit bir tablodan, 4 ayrı sonuç üretmek istiyoruz. Alttaki özellikler listesinde kullanılan formüller ile istenilen sonuçlar elde edilmiştir.

Doğum Tarihinden İtibaren Yaş Bulma

Yaş bulmak için 2 ayrı yöntem kullanılmıştır. Gerek yaş, gerek kıdem yılı vs gibi işlemlerinizde buradaki formülleri kolayca kullanabilirsiniz.

Doğum Tarihinden İtibaren Yaş Bulma - Excel Özellikleri:

TARİH ETARİHLİ EĞER TAMSAYI BUGÜN YILORAN

Etiketler

#Doğum Tarihinden İtibaren Yaş Bulma
Sayın ziyaretçi,

Doğum Tarihinden İtibaren Yaş Bulma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Doğum Tarihinden İtibaren Yaş Bulma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Metni Kaydır

Bir Excel hücresinde, üst resimdeki gibi yazdığınız metin, hücre genişliğini aşıyorsa ve siz bu genişliği arttırmadan, yüksekliğin otomatik olarak ayarlanmasını istiyorsanız;
Hücre seçiliyken, Excel Şerit Menü -> Giriş -> Metni Kaydır simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Metni Kaydır

Metni Kaydır
Yükleniyor...