Dinamik Takvim Oluşturma

Dinamik Takvim Oluşturma isimli bu dosya ile Excel'de kendi takviminizi nasıl kolayca oluşturabileceğinizi öğreten bir örnek yer almaktadır.

Dinamik Takvim Oluşturma

Excel Sayfasında Takvim Oluşturma

Bu dosyada, dilediğiniz bir dönemi esas alacak şekilde Excel Formüllerini kullanarak Excel Sayfasında Takvim Oluşturma adımlarının nasıl yapıldığını örneklendirdik.

Biz dönem olarak yine formülleri kullanarak Mart 2021'i esas aldık. Daha sonra ilgili dönemin 7 günlük periyodunu ve önceki ve sonraki ayları kapsayan günleri de formülle bulunmasını sağladık. Takvimlerde esas, önceki ay'dan kalan ya da sonraki ay'a sarkan günlerin farklılaştırılmasıdır. Bunun içinde sihirli renklendirmeler yapan Koşullu Biçimlendirme özelliğini kullandık. Aynı özellik ile de, dosyayı açtığınızda içinde olduğunuz gün bilgide renklendirilmiştir.

Öğretici olduğuna inandığımız dosyamızın üyelerimize fayda sağlaması temennisiyle.

Dinamik Takvim Oluşturma - Excel Özellikleri:

ELEMAN SERİAY EĞER AY BUGÜN HAFTANINGÜNÜ Koşullu Biçimlendirme
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Dinamik Takvim Oluşturma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dinamik Takvim Oluşturma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel dosyalarınızı kapatırken otomatik olarak kaydedilmesini isterseniz, aşağıdaki kodu BuçalışmaKitabına eklemeniz yeterli olacaktır:
Private Sub Workbook_BeforeClose(Cancel As Boolean)
 ThisWorkbook.Close True
End Sub
Yükleniyor...