Cümle Belirli Bir Değer İçeriyor mu?

Belirli Karakterleri İçeren Hücreleri Sayma isimli dosyamızda, bir cümle içinde geçen bir takım karakterleri içeren hücrelerin adetini saymayı öğretmiştir.

Cümle Belirli Bir Değer İçeriyor mu? isimli bu dosyamız ise, bir cümle içinde geçen kelime var mı yok mu kontrolünün yanı sıra, büyük küçük harfe duyarlı olarak sayma işleminide öğreneceksiniz.

image-20200503172925-1.png

Dosyamızı indirip, açtığınız zaman, üst resimdeki Pembe arka plan başlığına sahip hücrelerdeki fomrülleri incelemenizi öneririm.

Faydalı olması temennisiyle.
Sayın ziyaretçi,

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN İNDİR ( 1   )
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
#Cümle Belirli Bir Değer İçeriyor mu?
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de herhangi bir hücre ya da veri aralığında yer alan kelimelerin ilk harflerini büyük hale getirmek için, hemen yan hücreye =YAZIM.DüZENİ(A1) yazmanız ve ihtiyacınız olan diğer yerlere kopyalamanız yeterlidir.
Yükleniyor...