Çoklu Sütundaki Verileri Sütunda Benzersiz Listeleme

Çoklu Sütundaki Verileri Sütunda Benzersiz Listeleme isimli dosya, birden fazla sütuna yayılmış verileri tek sütunda benzersiz olarak listemeyi öğretir.

Çoklu Sütundaki Verileri Sütunda Benzersiz Listeleme

Üstte göreceğiniz üzere 8 sütunda, farklı türlerde ve farklı şekillerde veriler bulunmaktadır. Dosyamızın işlevi, bu verileri tek bir sütunda ve benzersiz olarak listelemektir.

Çoklu Sütundaki Verileri Sütunda Benzersiz Listeleme

Üstte göreceğiniz şekilde, 7 ayrı yöntemle sonuca gidilmiştir.

Ofis 365 ile oluşturulan çözümler oldukça faydalı olup, eğer bu versiyonun kullanıcısı değilseniz, diğer 3 çözümümüzü kullanabilirsiniz.

Etiketler

#Çoklu Sütundaki Verileri Sütunda Benzersiz Listeleme
Sayın ziyaretçi,

Çoklu Sütundaki Verileri Sütunda Benzersiz Listeleme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Çoklu Sütundaki Verileri Sütunda Benzersiz Listeleme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Onbinlerce satırlık Excel hücrelerinizin tamamı seçiliylen ve seçim bozulmadan verilerinizin en alt kısmına, en üst kısmına, en sağ kısmına ya da en son kısmına kolayca gitmek için, sağ ve altta bulunan kaydırma çubuklarının üzerindeyken sağ tıklamanız ve ilgili alana gitmeyi seçmeniz yeterli olacaktır.

Yükleniyor...