Çocuklar için Harçlık Takip Sistemi

Çocuklar için Harçlık Takip Sistemi dosyası ile, çocuklarınıza sorumluluk almalarına yönelik bir plan kapsamında vereceğiniz harçlık takibi yapabilirsiniz.

Çocuklar için Harçlık Takip Sistemi

Harçlık izleyici

Çocuklarınıza sorumluluk bilinci aşılamak ve vir plan dahilinde çalışmalarına yardımcı olmak için belirlediğiniz rutin işler kapsamında harçlık ataması yapabilirsiniz. Çocuklar bu işleri yaptıkça, dosyadan atacağını tikler ile haftalık olarak harçlıklarını hak etmiş gibi bir bilinç oluşturabilirsiniz.

6 farklı renk seçeneği ile çocuğunuzun hak ettiği harçlıkları günlük olarak çıktı alıp, çocuklarınız ile paylaşabilirsiniz.

Güzel bir Excel şablonudur.

Çocuklar için Harçlık Takip Sistemi - Excel Özellikleri:

EĞERSAY EĞER TOPLA Koşullu Biçimlendirme Veri Doğrulama Ad Tanımla Tablo PrintArea
Bu dosyayı aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılacak penceredeki kutucuğa, E-Posta adresinizi yazmak suretiyle ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz. Açılan penceredeki Şartlar ve Kurallar kısmını iyi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu tür işlemler ile uğraşmak istemezseniz, sitemize Kayıt olabilir ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapıp, VIP Üyelik Paketi alarak, tüm dosyalarımızı paket seçeneklerinin günlük indirme limitleri kapsamında kolayca ve şartsız olarak indirebilirsiniz.   ÜYE OLMADAN İNDİR  
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

YARARLI KISAYOLLAR
Hücreyi Araya Yerleştirme Shift Sürükle
Aktif Sayfayı Kapatma Ctrl F4
Formül Ekle Shift F3
Bitişik Hücre Aralığı Seçme Shift Tıklama
Hızlı Doldurma Kısayolu Ctrl E
Excel VBA kodları yazarken bazı durumlarda ve vba yapısı gereğince kod satırları ekrana sığmamakta ve sağa doğru uzayabilmektedir. Özellikle kodların okunması, incelenmesi esnasında çok can sıkıcı olan bu uzun kodları, alt tire kullanarak kısaltıp, bir alt satırda listeleyebilir ve ekrana sığmasını sağlayabilirsiniz.

Örnek:
Sub Deneme()
Application.Visible = _
False
End Sub

Alt tire (_) kullanarak False komutunu alt satırda sorunsuz bir şekilde göstermeyi sağladık.
Yükleniyor...