Çocuklar için Harçlık Takip Sistemi

Çocuklar için Harçlık Takip Sistemi dosyası ile, çocuklarınıza sorumluluk almalarına yönelik bir plan kapsamında vereceğiniz harçlık takibi yapabilirsiniz.

Çocuklar için Harçlık Takip Sistemi

Harçlık izleyici

Çocuklarınıza sorumluluk bilinci aşılamak ve vir plan dahilinde çalışmalarına yardımcı olmak için belirlediğiniz rutin işler kapsamında harçlık ataması yapabilirsiniz. Çocuklar bu işleri yaptıkça, dosyadan atacağını tikler ile haftalık olarak harçlıklarını hak etmiş gibi bir bilinç oluşturabilirsiniz.

6 farklı renk seçeneği ile çocuğunuzun hak ettiği harçlıkları günlük olarak çıktı alıp, çocuklarınız ile paylaşabilirsiniz.

Güzel bir Excel şablonudur.

Çocuklar için Harçlık Takip Sistemi - Excel Özellikleri:

EĞERSAY EĞER TOPLA Koşullu Biçimlendirme Veri Doğrulama Ad Tanımla Tablo PrintArea
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Çocuklar için Harçlık Takip Sistemi isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de formüller arasındaki kullandığımız değerlerin sonuçlarını görmek için, F9 tuşunu kullanabilirsiniz.

Formül çubuğunda yer alan formülü seçtikten sonra F9 tuşuna bastığımızda, seçtiğiniz alandaki formülün değerini görürsünüz. Bu yöntem özellikle uzun formüllerde ve hata veren formüllerde yer alan değerleri görmek için oldukça kullanışlıdır.
Yükleniyor...