ÇAPRAZARA Yaklaşık Eşleşme Örneği

admin 13 Nisan 2020 13 Nisan 2020 VIP Dosya
Excel'in şu anda sadece Ofis 365 kullanıcılarına sunduğu ÇAPRAZARA formülünün Yaklaşık Eşleşme özelliğini kullanarak örnek bir dosya hazırladık.

ÇAPRAZARA formülünün DÜŞEYARA formülüne göre en büyük avantajı, aranan değerin sağda ya da solda olmasına takılmamasıdır.

Her ne kadar Soldan Düşeyara isimli örnek dosyamızda bu sorunun üstesinden gelsekte, artık buna ihtiyaç bulunmamakta olup, ÇAPRAZARA formülü bu tür sorunlara kökten çözüm bulmuştur.

Eğer Ofis 365 kullanıcısı iseniz, örnek dosyamızı indirip, ÇAPRAZARA formülü ile mutlaka tanışmanızı öneririz.

Faydalı olması temennisiyle.

BU ÖRNEK DOSYAYI ŞİMDİLİK SADECE OFİS 365 KULLANICILARI İNCELEYEBİLİR

Her gün yayınladığımız ve maksimum 1 dakikalık olan Excel Videolarımızı izlemek için Instagram hesabımızı takip etmek ister misiniz?

BURAYA tıkla ve ExcelDepo Instagram hesabımızı hemen Takip Et

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
ÇAPRAZARA

Başarılı bir örnek.


Onbinlerce satırlık Excel hücrelerinizin tamamı seçiliylen ve seçim bozulmadan verilerinizin en alt kısmına, en üst kısmına, en sağ kısmına ya da en son kısmına kolayca gitmek için, sağ ve altta bulunan kaydırma çubuklarının üzerindeyken sağ tıklamanız ve ilgili alana gitmeyi seçmeniz yeterli olacaktır.

Yükleniyor...