Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme

Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme dosyası, seçilmiş satırdaki çalışanın resmini, hücreye eklenmiş açıklamada göstermeyi öğretir.

Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme

Açıklamada Resim Göstermek

Fantezik Excel köşemizde bugün, Excel sayfanızda yer alan bir çalışan listesinde çalışanlara kolay hakim olmak, göz önünde canlandırmak amacıyla sicillerinin üzerine gelindiğinde, bir açıklama olarak resminin görüntülenmesini işledik.

Üst resimde göreceğiniz üzere, A sütununda hangi sicil numarasına tıklarsanız, o sicil numarasına ait olan resim açıklamaya yansıyacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, çalışanların sicil numaraları ile kayıtlı resimlerinin, dosya ile aynı klasörde yer almasıdır. Diğer sütun, yükseklik vs değerleri de kodlardan kolayca revize edebilirsiniz.

Faydalı olması temennisiyle.

Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme - Excel Özellikleri:

Intersect AddComment Shape Comment ClearComments
Sayın ziyaretçi,

Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir veri aralığında bulunan formülleri kolay bir şekilde değere çevirmenin kopyala / yapıştırdan daha kolay bir yolu olduğunu biliyor muydunuz?

Veri aralığınızı seçin ve seçimin kenarına sağ tıklayın, biraz sağa hareket ettirin, orijinal pozisyona geri dönün ve sağ tıklamayı bırakın.
Formülleri değerlere dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir menünün göründüğüne şahit olacaksınız.

Formülü hızlıca değere çevirme
Yükleniyor...