Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme

Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme dosyası, seçilmiş satırdaki çalışanın resmini, hücreye eklenmiş açıklamada göstermeyi öğretir.

Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme

Açıklamada Resim Göstermek

Fantezik Excel köşemizde bugün, Excel sayfanızda yer alan bir çalışan listesinde çalışanlara kolay hakim olmak, göz önünde canlandırmak amacıyla sicillerinin üzerine gelindiğinde, bir açıklama olarak resminin görüntülenmesini işledik.

Üst resimde göreceğiniz üzere, A sütununda hangi sicil numarasına tıklarsanız, o sicil numarasına ait olan resim açıklamaya yansıyacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, çalışanların sicil numaraları ile kayıtlı resimlerinin, dosya ile aynı klasörde yer almasıdır. Diğer sütun, yükseklik vs değerleri de kodlardan kolayca revize edebilirsiniz.

Faydalı olması temennisiyle.

Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme - Excel Özellikleri:

Intersect AddComment Shape Comment ClearComments
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Çalışan Resimlerini Hücredeki Açıklamada Gösterme isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel sayfanızda yer alan 0 değerlerini gizlemek için, 0 değerlerinizin olduğu alanı seçip, sağ tıkladıktan sonra; Hücre Biçimlendir -> Sayı sekmesi -> İsteğe Uyarlanmış kısmına tıklayıp, Tür kısmına: 0;-0;;@ yazmanız yeterli olacaktır.
Yükleniyor...