Çalışan Devam Durumu İzleyicisi

Çalışan Devam Durumu İzleyicisi isimli dosya, dört dilimde çalışanlarınızın devamsızlıklarını takip edeceğiniz işlevsel bir şablon içermektedir.

Çalışan Devam Durumu İzleyicisi

Çalışan Devam Takibi

Çalışanların işyerine devamlılıklarının takibini yapmak oldukça önemli bir konudur. Büyük çaplı işyerlerinde binlerce Euro ödenerek alınan kapsamlı Devam Takip Sistemleri bulunmaktadır. Daha küçük Kobiler çalışanların devam takip sistemini, Excel üzerinden yapmaktadırlar.

Bu şablonda, bu tür küçük çaplı Kobilerin işine yarayacak bir örnek içermektedir. Yılın dört çeyreğinde gün ve çalışan bazlı olarak hazırlanmış örnek dosya ile, çalışanlarınızın devam durumunuz izleyebilir, özet tablosundan tüm duruma hakim olabilirsiniz.

Çalışan Devam Durumu İzleyicisi - Excel Özellikleri:

EĞERSAY EĞER EBOŞSA TOPLA Koşullu Biçimlendirme Veri Doğrulama Ad Tanımla Tablo PrintArea
Bu dosyayı aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılacak penceredeki kutucuğa, E-Posta adresinizi yazmak suretiyle ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz. Açılan penceredeki Şartlar ve Kurallar kısmını iyi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu tür işlemler ile uğraşmak istemezseniz, sitemize Kayıt olabilir ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapıp, VIP Üyelik Paketi alarak, tüm dosyalarımızı paket seçeneklerinin günlük indirme limitleri kapsamında kolayca ve şartsız olarak indirebilirsiniz.   ÜYE OLMADAN İNDİR  
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel sayfası üzerinde aynı içeriği temsil eden sütunlara ait ilk satırın üzerindeki bir satıra, bu sütunları kapsayacak hücreleri birleştirip başlık ataması yaptığımız olmuştur. Kullandığınız şablonlar veritabanı niteliğinde olmayan form, raporlamalarınıza görsellik katması için bu uygulamayı tavsiye ederim.

Ama veriler sadece veritabanı niteliğinde ise, hücre birleştirmeden kaçınmalısınız. Karşınıza çıkabilecek bazı problemlerin neler olduğuna dair buradaki yazıya göz atabilirsiniz.

Peki, veritabanı olarak kullandığınız bir sayfada, atayacağınız başlığı hücre birleştirme yapmadan ortalayabilir misiniz?

örneğin A2 ve C2 aralığınızda, Sicil, Adı, Soyadı şeklinde 3 sütundan oluşan verileriniz var. Siz A1:C1 aralığına "Personel Bilgileri" şeklinde bir başlık yazıp, bunu hücre birleştirme yapmadan yapacaksınız.
Bunun için:
  1. A1:C1 aralığını seçin.
  2. Farenin sağ tuşuna basın ve Hücreleri Biçimlendir'i seçin.
  3. Metin Hizalama seçeneklerinden, Yatay seçeneğinin altındaki listeyi tıklayın.
  4. Açılan listeden, Seçim Arasında Ortala seçip Tamam'a tıklayın.
Sonuç aşağıdaki gibi olacaktır.Hücre Birleştirilmedi ama ortalama yapıldı.

Yükleniyor...