Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Borsa Takip Excel

Borsa Takip Excel isimli dosyamız, borsa hisse senedi takip programı niteliğinde Excel Hisse Senetlerine Dönüştür Özelliği ile oluşturulmuş bir örnektir.

Excel'in oldukça faydalı olan Excel Hisse Senetlerine Dönüştür Özelliği yurt dışı firmaları için takip yapsada, ülkemizde işlem gören firmalardan bazılarını da listelemektedir. İleride daha fazla firmanın bu yapıya dahil edileceği şüphesizdir. Verdiğimiz linkteki yazıyı inceleyerek, borsa takip için kolay bir yöntemi öğrenmiş olursunuz.

Borsa Takip Excel

Faydalanmanız temennisiyle.

Borsa Takip Excel - Excel Özellikleri:

Hisse Senetlerine Dönüştür

Etiketler

#Borsa Takip Excel
Sayın ziyaretçi,

Borsa Takip Excel isimli dosyayı Doğrulanmış Hesaba sahip ve E-Posta Bültenimize Abone olan ExcelDepo üyeleri ÜCRETSİZ olarak indirilebilirler.

Dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve hesabınızı doğrulamanız yeterli olacaktır.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en son hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + v (Aşağı Ok) tuşudur.
Fareyi kullanarak en alt hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin. Seçmiş olduğunuz hücrenin sınır çizgisine çift tıklayın.
Bu şekilde, listenin en sonuna hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.
Tekrar en üste dönmek isterseniz, Ctrl + ^ (Yukarı Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin üst sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.
en son hücreye gitme
Yükleniyor...