Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Birleştirilmiş Verileri Toplama

Birleştirilmiş Verileri Toplama isimli dosyada, Excel'in Birleştirme özelliği ile birleştirilmiş verilerin toplamasının nasıl yapılacağını öğretir.

Birleştirilmiş Verileri Toplama

Üstteki gibi bir dosyada, satır ve sütun bazlı veriler görülmektedir. Bunları Excel'in Birleştirme özelliği ile özet hale getirip, benzersiz şekilde gruplandırdıktan sonra TOPLA.ÇARPIM formülü ile kolayca toplayabilirsiniz.

Birleştirilmiş Verileri Toplama

Formülü incelemek için dosyamızı indirmeniz yeterli olacaktır.

Birleştirilmiş Verileri Toplama - Excel Özellikleri:

TOPLA.ÇARPIM

Etiketler

#Birleştirilmiş Verileri Toplama
Sayın ziyaretçi,

Birleştirilmiş Verileri Toplama isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Paylaşımınız için teşekkürler.


Bir Excel sayfasında var olan bilgilerin özetini görebilmek için, Şerit Menü -> Gözden Geçir -> Çalışma Kitabı İstatistikleri simgesini kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi bir sonuç verecektir:

Çalışma Kitabı İstatistikleri

Bu işlem için Ctrl + Shift + G kısayolunu da kullanabilirsiniz.

Yükleniyor...