Birden Fazla Değeri Aynı Hücrede Benzersiz Birleştirme

Birden Fazla Değeri Aynı Hücrede Benzersiz Birleştirme isimli dosyamız, aynı hücre içinde birden fazla değeri benzersiz olarak birleştirmeyi öğretir.

Veri Tablosu

Üst resimde örneklendirdiğimiz basit tabloda, gördüğünüz üzere alt alta sıralanmış ve birbiriyle aynı veriler bulunmaktadır. Dosyamızda yapılan işlem, bu verileri aynı hücrede, aralarına virgül koyarak ve benzersiz bir şekilde birleştirmektir.

Birden Fazla Değeri Aynı Hücrede Benzersiz Birleştirme

Aşağıdaki özellikler listesinde yer alan formüllerimizi kullanarak hazırladığımız dosyamızın faydalı olmasını temenni ederiz.

Birden Fazla Değeri Aynı Hücrede Benzersiz Birleştirme - Excel Özellikleri:

EĞER KAÇINCI SATIR METİNBİRLEŞTİR DOĞRU
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Birden Fazla Değeri Aynı Hücrede Benzersiz Birleştirme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Birden Fazla Değeri Aynı Hücrede Benzersiz Birleştirme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel hücresine alt alta olacak şekilde veri yazdırmak isterseniz, bunun en kolay yöntemi Alt + Enter tuşların birlikte kullanmaktır.

Böylece bir hücrede kolayca alt alta veri yazabilirsiniz.

Alt + Enter
Yükleniyor...