Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara

Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara isimli bu dosyamız, aradığınız değer bir sütunda yoksa, hemen diğer sütunda arama yapma opsiyonu sağlamaktadır.

Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara

Üstteki gibi benzer ama ayrı sütunlarda olan verilerimiz var ve biz ID numarasına göre arama yapmak istiyoruz. Lakin aramak istediğimiz ID tek bir sütunda olmayabilir.

Bu gibi durumlarda da Excel bize aşağıdaki özellikleri iç içe kullanarak oluşturacağımız bir formül aşağıda göreceğiniz gibi sonuca ulaşmamızı sağlayacaktır.

Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara

Faydalı olması temennisiyle.

Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara - Excel Özellikleri:

EĞERHATA DÜŞEYARA

Etiketler

#Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara
Sayın ziyaretçi,

Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en sağdaki hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + › (Sağ Ok) tuşudur.

Fareyi kullanarak en sağdaki hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin.

Seçmiş olduğunuz hücrenin sağ sınır çizgisine çift tıklayın.

Bu şekilde, listenin en sağına hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.

Tekrar en sola dönmek isterseniz, Ctrl + ‹ (Sol Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin sol sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

ipucu18
Yükleniyor...