Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara

admin 09 Mayıs 2020 09 Mayıs 2020 VIP Dosya
Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara isimli bu dosyamız, aradığınız değer bir sütunda yoksa, hemen diğer sütunda arama yapma opsiyonu sağlamaktadır.

Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara

Üstteki gibi benzer ama ayrı sütunlarda olan verilerimiz var ve biz ID numarasına göre arama yapmak istiyoruz. Lakin aramak istediğimiz ID tek bir sütunda olmayabilir.

Bu gibi durumlarda da Excel bize aşağıdaki özellikleri iç içe kullanarak oluşturacağımız bir formül aşağıda göreceğiniz gibi sonuca ulaşmamızı sağlayacaktır.

Birden Çok Sütun Opsiyonlu Düşeyara

Faydalı olması temennisiyle.

Her gün yayınladığımız ve maksimum 1 dakikalık olan Excel Videolarımızı izlemek için Instagram hesabımızı takip etmek ister misiniz?

BURAYA tıkla ve ExcelDepo Instagram hesabımızı hemen Takip Et

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
EĞERHATA - DÜŞEYARA

Daha önce yorum yapılmamış!

Onbinlerce satırlık Excel hücrelerinizin tamamı seçiliylen ve seçim bozulmadan verilerinizin en alt kısmına, en üst kısmına, en sağ kısmına ya da en son kısmına kolayca gitmek için, sağ ve altta bulunan kaydırma çubuklarının üzerindeyken sağ tıklamanız ve ilgili alana gitmeyi seçmeniz yeterli olacaktır.

Yükleniyor...